Vo svete filmu stvárňuje výstredné postavy. JOHNNY DEPP (57) púta pozornosť aj súkromným životom. Pre domáce násilie dostal dištanc v hereckej práci.

Pred časom britský denník The Sun zverejnil informácie o obvineniach herca z domáceho násilia, ktoré vraj páchal na bývalej manželke Amber Heardovej (34). Predstaviteľ Jacka Sparrowa z filmovej série Piráti Karibiku či Willyho Wonku z filmu Charlie a továreň na čokoládu hnal celú vec pred súd. Neúspešne. Prehral, v praxi to teda naznačuje, že exmanželku naozaj psychicky aj fyzicky týral. Slávny herec sa však nevzdáva. „Nerealistický rozsudok britského súdu nezmení môj boj za pravdu a trvám na tom, že sa odvolám,“ napísal na sociálnej sieti.

FOTOGRAFIE K ČLÁNKU NÁJDETE V GALÉRII

Rumový denník

Manželský násilník či ten, čo bije ženy, ako ho nazval bulvárny denník, vzbudil po celom svete mimoriadnu pozornosť. Pred hlavným súdom v Londýne ho pred každým pojednávaním čakali stovky, ba až tisícky fanúšikov z transparentmi, imitáciami a maskami jeho postáv. S príťažlivou mladou herečkou Amber Heardovou boli manželmi iba dva roky, stretli sa pri nakrúcaní filmu Rumový denník.

Podľa výpovedí by scény z ich života vystačili na niekoľko filmov. Amber o ňom tvrdí, že bol veľmi často opitý a nafetovaný (herec už ako 14-ročný užíval rôzne omamné látky), sústavne ju fyzicky napádal a vyhrážal sa jej smrťou. Napríklad počas hádky v hotelovej izbe v Tokiu v roku 2015 si na ňu kľakol a udrel ju zozadu do hlavy. BBC herečku citovalo, keď o bývalom manželovi uviedla, že svoj šarm využíva na manipuláciu ľudí.

Článok pokračuje na následujúcej strane.

Ilustračná snímka

Je ZUZANA ČAPUTOVÁ módna ikona? Desať naj outfitov našej prezidentky v roku 2020

Populárne články
Sisa už mala všetko do detailu naplánované. Verila, že svadba bude presne v deň ich výročia.

Zrušená svadba: Speváčka SISA LELKES SKLOVSKÁ sa musela rozlúčiť so snom o veľkolepom dni

Chemik a vynálezca Alfred Nobel (1833 – 1896).

Za vedu i za mier: ALFRED NOBEL chcel využiť svoj majetok pre blaho ľudstva

Ilustračná snímka

Spojilo nás jazero: Na biblickom mieste sa vo mne niečo zlomilo

Švédsky kráľ Karol XVI. Gustáv a kráľovná Silvia.

Švédi žiadne drastické protipandemické opatrenia nezaviedli. Teraz to ľutuje aj kráľ

ŽIVOT 1951:

Poklady z nášho archívu: Kto si ešte pamätá legendárny mliečny bar?

Francúzsky spisovateľ Jules Verne.

Jules Verne predpovedal internet. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia