Nahrávanie albumu v Bocelliho štúdiu, prenocovanie v Stingovej vile, výroba kabeliek Gucci, poľovačka v mediciovských revíroch alebo svadba v historickej usadlosti, ktorá dýcha príbehmi. To všetko dokáže SIMONA KOCÚROVÁ premeniť na realitu.

Z toskánskeho raja, ktorý už pozná ako svoju dlaň, organizuje zážitkové výlety s prívlastkom nezabudnuteľné. Z historickej vily zo 16. storočia sa Simone Kocúrovej núka výhľad na kľukaté chodníčky lemované olivovníkmi aj na panorámu Florencie. Práve odtiaľto, z pomedzia mesta a toskánskeho vidieka, už šiesty rok pripravuje výnimočné zážitky pre cestovateľov a svadobné páry. „Mojou najväčšou záľubou je objavovať niečo nové, známi ma prezývajú Marco Polo. Taliansko je to pravé, je nesmierne rozmanité. Každý región je príznačný niečím iným a vy máte nesmiernu túžbu všetko odhaliť,“ hovorí Slovenka, ktorá tu našla druhý domov.

Osudová trojka

Prvýkrát sa v Taliansku ocitla na výlete s priateľom, druhýkrát počas modelingovej kariéry v Miláne, no až tretia cesta sa jej stala osudnou. „Počas štúdia ekonómie turizmu v Prahe som s kamarátkou začala organizovať módne prehliadky a degustácie vín. Bolo to moje prvé ‚podnikanie‘, hľadala som dieru na trhu. Spoločenské akcie tohto typu u nás nikto neorganizoval, a tak som priniesla formát, kde si na svoje prišli dámy aj páni,“ spomína Simona.

GALÉRIA: ČO VŠETKO DOKÁŽE LOVKYŇA ZÁŽITKOV PREMENIŤ NA REALITU?

Akcia zožala úspech a priniesla novú ponuku: jeden z hostí Slovenke navrhol, či by pre jeho zamestnancov nevytvorila vínnu cestu v Toskánsku. Ihneď prikývla, hoci netušila, ako to tam chodí. „Neskôr som si spomenula, že barman, ktorého som spoznala v Miláne, bol z Toskánska a jeho otec mal malé vinárstvo. Poprosila som ho o pomoc a o pár dní som sa vydala na cestu do Florencie, ešte netušiac, že mi zmení život.“

Pokračovanie na ďalšej strane...

Diskusia