Rozhovory

Uznávaná módna návrhárka vyzerá skvelo.
dnes 7:00

Návrhárka ECKHARDT zmenila po náhlej strate blízkych nastavenie: Toto je tajomstvo jej úspechu

Návrhárka Lýdia Eckhardt je na módnej scéne viac ako tridsať rokov. Napriek tomu, že trendy v obliekaní starostlivo sleduje, otvorene hovorí: „Mojím hlavným trendom sú potreby a túžby mojich klientok.“

Na obrazovkách televízie ta3 od 7. júna pokračuje úspešný dokumentárny cyklus Chutné Česko, ktorým divákov sprevádza moderátorka Simona Frantová.Sponzorované
včera 14:14

Moderátorka ta3 Simona Frantová o dokumente Chutné Česko: O čom nechce po nakrúcaní ani počuť?

Čo región, to krásne hrady, zámky a gastro zážitky. Na obrazovkách televízie ta3 od 7. júna pokračuje úspešný dokumentárny cyklus Chutné Česko, ktorým divákov sprevádza moderátorka Simona Frantová. Aké zážitky si priniesla z pracovných ciest a aké nové recepty vyskúšala?

Fertility a IVF koučka Zuzana Kopáčiková
31.5. 2023 11:00

Zuzana pomáha ženám otehotnieť: Klientky chodia za mnou s tým, že som ich posledná nádej

Zuzana Kopáčiková je fertility a IVF koučka, ktorá pomáha ženám a párikom po mnohých stránkach. V spoločnosti sa začalo viac hovoriť o neplodnosti a rapídne stúpa práve mužská. Koľko párov na Slovensku má problém otehotnieť a ako im Zuzana pomáha? Viac nám povedala v relácii Dobré správy zo ŽIVOTA.

Odborník JURAJ MARUŠIAK hodnotí pôsobenie ostatnej vlády ako politickú katastrofu.
30.5. 2023 18:00

Politológ JURAJ MARUŠIAK: O vládnej katastrofe a chybe prezidentky

Neustále krízové situácie vo vládnej koalícii, napäté politické vzťahy a nedôstojná výmena názorov medzi lídrami vládnucich strán. Aj z tohto dôvodu Slovensko dospelo k úradníckej vláde. Na túto tému sa rozprávame s politológom zo Slovenskej akadémie vied JURAJOM MARUŠIAKOM (53).

ROMAN POMAJBO sa v čase kovidu začal venovať vyučovaniu rétoriky.
28.5. 2023 19:00

POMAJBO prekvapil: Nová práca kvôli milovanej rodine! Vyučuje dokonca kňazov

Herec Roman Pomajbo (54) začal v čase kovidu učiť rétoriku vrcholových manažérov, profesorov, riaditeľov firiem, robotníkov či dokonca kňazov.

Morávková bude novou hviezdou seriálu Nemocnica.
27.5. 2023 8:00

Herečka Dominika MORÁVKOVÁ sa vydala na novú cestu: Prečo sa chce stať popôrodnou dulou?

„Fascinuje ma príchod novej duše na svet, zatiaľ som v štádiu nasávania vedomostí, čas ukáže, kam ma tieto poznatky zavedú,“ povedala nám Dominika Morávková (32), ktorá si aktuálne robí kurz popôrodnej duly.

Väčšina rómskych detí sa do škôlky nedostane a chýba im predškolská príprava. Omamy pracujú aj s takýmito deťmi a nahrádzajú to, čo deťom nedokáže zabezpečiť štát.
25.5. 2023 18:00

Omamy menia životy: Ktorý vek je pre dieťa kľúčový? Ak sa zanedbá, hrozia vážne následky

Na Slovensku funguje unikátny program Omama, ktorý pomáha deťom a rodinám žijúcim v skutočne chudobných podmienkach. Často s tým súvisí generačná chudoba, z ktorej sa dostáva veľmi ťažko a pre ktorú deti strácajú príležitosť na lepší život. Našťastie sa našli ľudia, ktorí to chcú zmeniť.

Jeho práca vyráža dych.
20.5. 2023 8:00

Florista ONDER o práci pre kráľovské rodiny aj o korunovácii: Odhalil skryté symboly v kvetoch

Najznámejší a najúspešnejší slovenský florista Palo Onder (38) roky pôsobí v Londýne a svoje služby v priebehu času prepožičal aj kráľovskej rodine.

Na každej lekcii omama mamičku učí, ako si s dieťaťom čítať. Včasné čítanie rozvíja slovnú zásobu, podporuje vzťah k vzdelávaniu a rozvíja lásku medzi dieťaťom a rodičom.
20.5. 2023 5:00

To sú hrdinky: Omamy menia osudy chudobných detí! Ich práca vás dojme

Nedávno tu bol Deň matiek. Rozhodli sme sa, že sa mu budeme venovať po inej stránke. Na Slovensku funguje unikátny program Omama, ktorý pomáha deťom a rodinám žijúcich v chudobných podmienkach. Našťastie sa našli ľudia, ktorí to chcú zmeniť.

Roman Pomajbo
19.5. 2023 7:00

Také čosi herec Roman Pomajbo ešte nezažil: Bol to pre mňa zázrak!

Herec ROMAN POMAJBO sa okrem herectva venuje aj réžii predstavení dospievajúcich detí.

Pohľad na zbierku JIŘÍHO SUCHÉHO.
17.5. 2023 18:00

Majú spoločnú záľubu - vojnu: Historik z Košíc sa zoznámil s českým velikánom JIŘÍM SUCHÝM

Historik MARTIN KONEČNÝ (40) mapuje málo známe vojnové udalosti na Slovensku. Záujem o jeho prácu prejavil všestranne nadaný umelec a česká žijúca legenda Jiří Suchý.

Aj omamy vyrastali vo vylúčených komunitách.
17.5. 2023 10:00

Unikátny projekt: Ženy z chudobných osád chcú dopriať deťom lepší život, kto sú omamy?

Nedávno tu bol Deň matiek. Rozhodli sme sa, že sa mu budeme venovať po inej stránke. Na Slovensku funguje unikátny program Omama, ktorý pomáha deťom a rodinám žijúcich v chudobných podmienkach. Našťastie sa našli ľudia, ktorí to chcú zmeniť.

Fero Joke baví svojimi videami celý internet.
14.5. 2023 7:00

Komik FERO JOKE má už šoubiznisu dosť a urobil rázne rozhodnutie: Koniec jeho vtipných videí?

Fero Joke, vlastným menom František Košarišťan, je internetový fenomén. Prostoreký a dobrosrdečný komik prehovoril o svojom vzťahu k alkoholu, vážnej diagnóze, ale aj o rozhodnutí, ktoré urobil.

Matej Drlička sa stal staronovým generálnym riaditeľom SND. Do funkcie nastúpil 1. mája.
13.5. 2023 7:00

Drlička je späť v SND: Kto sa vracia spolu s ním a koho už v divadle definitívne neuvidíme?

„Moja rodina vie, že nás opäť čaká náročné obdobie, ale pozná ma a vie, aké dôležité je pre mňa pokračovať v nedokončenej práci,“ hovorí Matej Drlička (46) na margo staronovej funkcie riaditeľa SND, ktorú prevzal teraz 1. mája.

Veroniku najviac dojalo, keď jej Matilda povedala mama.
11.5. 2023 18:00

Matilda (4) nerozpráva a nerozumie: Zo slov mamičky vám pukne srdce, čo ju najviac dojalo?

Matilda je prekrásne 4-ročné dievčatko. Keď mala približne 2,5 roka, diagnostikovali jej detský autizmus. Nerozpráva a nerozumie, čo jej hovoria rodičia. O jej diagnóze, potrebných terapiách a pokrokoch nám viac povedala jej mamička Veronika Štabrila v relácii Dobré správy zo ŽIVOTA.

LEA otvorene rozpráva o svojom detstve. Dnes sa usmieva, naučila sa vnímať svet pozitívne.
9.5. 2023 18:00

Vyrástla bez rodičov: Dojímavý rozhovor s Leou Hubovou z detského domova. Kruté, čo zažila!

Predsudky aj prehnaný súcit. O deťoch z detského domova vieme stále málo. LEA HUBOVÁ (23) ako budúca novinárka plánuje tieto veci zmeniť. V jej živote boli traumy aj slzy práve preto, že v ňom chýbali milujúci rodičia.