Herecká hviezda zo seriálu Beverly Hills 90210 Shannen Doherty (48) oznámila zdrvujúcu správu. Znovu musí čeliť zákernej rakovine prsníka vo štvrtom štádiu, ktorá sa takmer po piatich rokoch vrátila.

Americká herečka Shannen Doherty neskrýva smútok z lekárskej diagnózy, ktorá jej opäť prevrátila život naruby. Herečke sa však podarilo návrat zákernej rakoviny istý čas tajiť. Prežíva ťažké obdobie, ktoré jej pripomína rok 2015, keď jej prvýkrát diagnostikovali rakovinu prsníka. Záchranou sa jej vtedy stala dvojročná liečba, ktorú podstúpila. Teraz herečku čaká v poradí už druhý boj s rakovinou prsníka v štvrtom štádiu.

Táto herecká hviezda sa stala populárnou najmä v deväťdesiatych rokoch minulého storočia, keď celý svet objavil jej herecký talent v úspešnom seriáli Beverly Hills 90210 (1990 – 2000) a vo fantasy seriáli Čarodejnice (1998 – 2006).

Známa Brenda Walshová z Beverly Hills už ako dvadsaťročná spoznala život hereckej hviezdy a, samozrejme, aj všetky negatíva spojené s klebetami i bulvárom. Shannen sa rozhodla, že bolestivú správu o návrate choroby oznámi médiám sama. Po tom, ako sa odhodlala oznámiť to svojej mame a manželovi Kurtovi, prišiel čas, aby sa túto smutnú správu dozvedeli aj jej verní fanúšikovia. Urobila to v relácii Good Morning America, pričom ani ona sama nedokázala udržať slzy.

˃˃˃ Fotografie hollywoodskej hviezdy nájdete v galérii. ˂˂˂

„Radšej nech to ľudia počujú odo mňa. Nechcem, aby to prekrútili. Chcem, aby to bolo autentické a aby sa to všetci dozvedeli z mojich úst. Chcem, aby to ľudia vedeli odo mňa,“ priznala Shannen. Napriek tejto správe sa rozhodla pokračovať v nakrúcaní nových častí Beverly Hills, ktoré sú najočakávanejšou novinkou tohto roka. Obrovskú oporu má vo svojom manželovi a v mame, ktorá danú situáciu zvláda veľmi odvážne.

„Som ako prikovaná a mám strach. Moja mama je neuveriteľne silná a odvážna ľudská bytosť. Rovnako môj manžel, no bojím sa o neho,“ objasnila situáciu v rodine herečka. Aj keď je Shannen veľmi silná osobnosť, priznáva aj slabé momenty v tomto ťažkom období. „Nemyslím si, že som to už dokázala spracovať. Určite existujú dni, keď si hovorím: Prečo ja? A potom si odpoviem: A prečo nie ja? Kto iný? Kto iný okrem mňa si to zaslúži? Nikto,“ znejú slová ťažko skúšanej herečky.

Yuri Vinogradov (53)

Zmŕtvychvstanie či odtlačok z odseknutého palca na odomknutie smartfónu sú bizarné... ale toto?

Populárne články
Ondrej Sukeľ stojí na čele Slovenskej lekárnickej komory šesť rokov.

Budú chýbať lieky? Odborník vysvetlil, či nám hrozí zatvorenie lekární

Výhľad z najvyššieho bodu ostrova Ahtamar na kostol.

Pod Bájnym Araratom: Turecko, to nie sú len hotely, ale aj krásna príroda a výborná kuchyňa

Ilustračná snímka

Žena ma podviedla. Spôsob, akým som na to prišiel, je neuveriťelný. Bol som tam!

Daniela je stále sexi kosť.

Daniela Peštová dráždi aj tesne pred päťdesiatkou: Opäť je anjelikom Victoria's Secret

Ilustračná snímka

Dvanásť horoskopov pre všetky znamenia. Čo vás čaká a neminie na prelome marca a apríla?

Zemiakové lupienky sú nezdravé. Je to pravda?

Sú zemiakové lupienky nezdravé?

Zobraziť viac
Diskusia