Vyzerá to tak, že títo dvaja už priatelia nikdy nebudú. V posledných dňoch sa slovenským šoubiznisom prehnala akási vojna, ktorá, zdá sa, nekončí. Bývalý šéf Senzi TV Noro Mészároš (48) a spevák Otto Weiter (67) si nevedia prísť na meno!

Celým spúšťačom prestrelky medzi známou dvojicou bol odchod Mészároša z postu šéfa a moderátora Senzi Tv. Práve tam pôsobil aj so svojím kedysi kamarátom Ottom Weiterom. „Chcem vám oznámiť jednu zásadnú informáciu. Od 1. júla už nie som súčasťou televízie Senzi, a to ani ako jej šéf, a ani ako jej moderátor. Túto skutočnosť som oznámil vlastníkom televízie Senzi ešte 30. júna. Po deviatich rokoch si chcem teraz na krátky čas oddýchnuť a načerpať nové sily, aby sa mohlo začať niečo nové a verím tomu, že aj niečo krásne. Hovorím to aj preto, aby sa predišlo hocijakým dezinformáciám a špekuláciám o dôvodoch môjho odchodu. Ide výlučne o moje osobné rozhodnutie na najbližšie krátke obdobie,“ vysvetlil na sociálnej sieti Noro.

Následne sa začali v médiách objavovať poriadne silné slová, ktoré nikto nečakal. Verejnosť si totiž myslela, že Noro a Otto sú dobrí priatelia. „Medzi nimi je skrytý konflikt, ktorý už trvá niekoľko rokov. Noro je moderátor, ktorý má kultivovaný prejav, manažérske schopnosti, ale jeho nevýhodou, na rozdiel od Otta Weitera, je, že nevie spievať. Spev je Ottovou devízou,“ dozvedeli sme sa nedávno zo zdroja, ktorý sa s pánmi veľmi dobre pozná. Samotný Mészároš sa k celej veci vtedy nechcel vyjadriť. „To, čo sa medzi nimi deje, ho mrzí najmä preto, že pri Ottovi stál v najťažších chvíľach. Chcel ho prísť pozrieť do nemocnice, keď bol hospitalizovaný, no kvôli tvrdému lockdownu to nebolo možné," doplnil zdroj.

NORO MÉSZÁROŠ so zosnulou Andreou Fischer a Ottom Weiterom.
Zdroj: Archív NMH

Otto podľa vlastných slov na exkolegu nežiarlil a dokonca mu poslal tvrdý odkaz. „Noro doteraz rozpráva o podpore a pomoci ,rodinného priateľa‘, ale robí to len kvôli médiám. Mám teraz na mysli Andrejkin pohreb alebo burzu jej šiat. Keď som bol dvakrát v kóme a neskôr mi zistili rakovinu, ťažké dve operácie, ani raz mi nezatelefonoval, ani raz za mnou neprišiel do nemocnice na rozdiel od iných interpretov a priateľov zo Senzi TV… Jeho reči o pomoci sú výmysly, ale karma je zdarma. Prajem mu úprimne všetko dobré a ešte veľa pekných nápadov a pekný život,“ uzavrel predčasom Otto.

TVRDÉ SLOVÁ NORA O PREDŽALOBNEJ VÝZVE NA ĎALŠEJ STRANE

Diskusia