Koncom tohto mesiaca sa princ Harry (35) a jeho manželka Meghan Markle (38) definitívne vzdajú svojich kráľovských povinností. Kráľovná Alžbeta sa tak so svojím vnukom Archiem (9 mesiacov) ani po dlhšom čase nestretne.

Od prekvapivého rozhodnutia manželského páru princa Harryho a Meghan Marklovej prešli už takmer tri mesiace, a teda nový rok pre kráľovskú rodinu nezačal práve najšťastnejšie. Zverejnenie ich rozhodnutia o odchode z britskej dynastie na sociálnej sieti Instagram spôsobilo veľký rozruch, a to nielen v Británii. Nejeden z priaznivcov tohto páru považoval príspevok za žart, no to, že ide o pravdivú informáciu, potvrdili viaceré overené britské médiá aj samotný pár.

Aj keď škandály, ktoré Meghan vyvolávala, nerobili kráľovskej rodine a samotnému Spojenému kráľovstvu príliš dobré meno, mnohých ich odchod nepríjemne zaskočil. Harry a Meghan sa rozhodli stať „obyčajnými“ občanmi, teda pracujúcimi ľuďmi bez akejkoľvek kontroly kráľovských príslušníkov. V súčasnosti sa mladá rodinka usadila v Kanade na Vancouver Island, kde sa ich novým domovom stal luxusný dom s bazénom a tenisovým kurtom, ktorý len ťažko porovnať s bytmi obyčajných britských občanov.

˃˃˃ Fotografie k článku nájdete v galérii. ˂˂˂

O tom, že pár nemá o peniaze núdzu, nesvedčí len dom za 6 miliónov eur, ale aj ich vozidlá. Aj keď si vilu len prenajímajú, je zrejmé, že bez finančnej injekcie by mladý pár len ťažko mohol hradiť mesačný nájom v neuveriteľnej výške vyše 23 000 eur. Okrem toho sa vila nachádza v lokalite, kde by už o dva mesiace mali vzniknúť marihuanové polia, no miestni aktivisti proti tomuto kroku protestujú. Kanadu však nemožno porovnávať s ostatnými krajinami, keďže na jej území je pestovanie marihuany legálne a po novom je povolené aj zakúpenie marihuany bez lekárskeho predpisu.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Život sa s ňou nemaznal, nakoniec sa však na ňu usmialo šťastie v podobe milujúcej majiteľky.

Zázraky sa dejú: Fenka s amputovaným ňufáčikom si prešla peklom, teraz našla láskyplný domov

Populárne články
Elisabetta Canalis

Modelka to priznala narovinu: Čo stálo za rozpadom jej vzťahu s Georgeom Clooneym?

Ilustračná snímka

Kráľovské rúško v podaní slovenskej návrhárky: Jana Pištejová opäť ohúrila

Erika žiari spokojnosťou. Jej outfity sú konzervatívnejšie, no pôsobí šťastne a prirodzene.

Už kúpila kočík: Erika Judínyová (49) žiari šťastím, zháňa výbavičku pre bábätko

Ilustaračná snímka

Dvanásť horoskopov pre všetky znamenia. Čo vás čaká a neminie od 3. do 9. apríla?

Kráľovský pár sa utiahol počas pandémie do svojho sídla vo Windsore.

Monarchia v karanténe: Kde sa schováva kráľovná Alžbeta II. pred vírusom?

Tekuté mydlo je hygienickejšie. Je to pravda?

Je tekuté mydlo hygienickejšie?

Zobraziť viac
Diskusia