Tanečníčka bojovala zo všetkých síl.

Speváčka Mária Čírová bola nadšená, keď dostala ponuku tancovať v šou Let´s Dance. Bohužiaľ, odtancovala len jedno kolo. Keďže sa pred druhým kolom nepekne zranila, nemohla ďalej trénovať.

Mária v prvom kole tanečnej šou Let' Dance spolu so svojím tanečným partnerom Jorisom odtancovali valčík, bol to ich prvý a ako sa ukázalo, zároveň aj posledný spoločný tanec. „Môžeme potvrdiť, že pre pretrvávajúce zdravotné komplikácie sa Mária Čírová, žiaľ, nepostaví na tanečný parket ani túto nedeľu a odstupuje zo súťaže. Spolu s Jorisom nám budú veľmi chýbať. Márii prajeme skoré uzdravenie a veríme, že ju čoskoro privítame v hľadisku,“ znie stanovisko TV Markíza.

„Mne sa stalo také, čo by som ani nepredpokladala po šiestich týždňoch tréningov. Pri jednej zdvíhače, ako ma Joris bral hore, tak mi vzadu na chrbtici pod rebrom niečo puklo, ako keď si pukáte prsty. Okamžite mi vystrelila bolesť a ja som si musela ľahnúť,“ opísala pre Markízu Mária krátko po zranení. Verdikt od lekárov znel, že si natrhla medzirebrový sval.

Mária bojovala zo všetkých síl, ešte vo štvrtok zverejnila fotky, ako jej deti ošetrujú boľavý chrbát...

FOTO MÁRIE V SÚŤAŽI NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia