Rodina Sylvestra Stalloneho (77) si dovolenku v Taliansku spestrila stretnutím s papežom Františkom (86).

Na videu zo sociálnej siete X, predtým známej ako Twitter, je vidieť, ako sa hlava katolíckej cirkvi zvítava s celou Stalloneho rodinou. Hviezda filmu "Rocky" najprv predstavila svoju manželku Jennifer Flavin (55) a potom svoje tri dcéry - Sophiu (27), Sistine (25) a Scarlet (21), ako aj svojho brata Franka Stalloneho. Pápež všetkým potriasol rukou a bolo počuť, ako pri stretnutí so Stalloneho dcérami povedal po taliansky: "Tri, toľko!" "Veľmi pekne vám ďakujem, že ste si našli čas vo svojom náročnom dni. Veľmi si to vážime," povedal Stallone Františkovi. Obaja muži sa zhodli, že bolo pre nich "cťou" stretnúť sa navzájom.

"Vyrastali sme na vašich filmoch," povedal Stallonemu v mene pápeža tlmočník. Herca to očividne potešilo, až dojalo a následne na Františka vytiahol päste. "Pripravený? Boxujeme!" zažartoval Stallone a, našťastie, František sa chytil a tiež zaujal boxerský postoj. Hoci stretnutie s pápežom bolo pre amerického herca poctou, nebola to jeho prvá návšteva Vatikánu, pripomína Foxnews. Takmer pred rokom sa Stallone na Instagrame podelil o fotografiu, na ktorej drží všetky kľúče od Vatikánu.

Sylvester Stallone s kľúčmi od Vatikánu
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Ciu7p_Du9uQ/

"Veľmi vzácny a výnimočný okamih," napísal pod príspevkom zo septembra 2022. "Bolo mi dovolené držať KĽÚČE, ktoré otvárajú KAŽDÉ jedny dvere v celom Vatikáne! Vrátane Sixtínskej kaplnky! Som tak rád, že sme našu krásnu dcéru pomenovali týmto krásnym menom: "Sistina". ... Samozrejme, že ma s KĽÚČMI nepustili z dohľadu... Neobviňujem ich!" uzavrel. Jeho terajšia návšteva Vatikánu je len jednou zo zastávok na talianskej dovolenke rodiny Stalloneovcov. Hviezda filmu "Expendables" v stredu dostala čestné občianstvo mesta Gioia del Colle. Stallone a Jennifer Flavin sú manželmi už 25 rokov. Zoznámili sa v roku 1988 a zosobášili v Londýne v roku 1997. V auguste 2022 bývalá modelka podala žiadosť o rozvod, o mesiac nato ju však stiahla.

FOTO Z "DUELU" MEDZI HERCOM A PÁPEŽOM NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia