Speváčka Monika Bagárová (27) šokovala všetkých, keď počas Vianoc oznámila svoj rozchod s Makhmudom Muradovom (31). Odvtedy sa stiahla do úzadia a držala bobríka mlčanlivosti. Po dvoch týždňoch konečne prehovorila.

"Je najsilnejší človek na svete. Ruminka je jej hnací motor. Ale fakt nechcem hovoriť viac. Len ju strašne obdivujem. Fakt to krásne zvláda. Je to podľa mňa mama roka. Celé to ustojí a prenesie sa cez to na jednotku," povedal Monikin kamarát Jan Bendig, po tom, čo sa speváčka rozhodla stiahnuť do úzadia a nekomunikovať s novinármi. 

Teraz sa však vynorili špekulácie o tom, že sa s bojovníkom Makhmudom Muradovom rozišli oveľa skôr, ako na Vianoce. Podľa portálu extra.cz si totiž už začiatkom septembra kúpila pozemok v Brne za 5,5 milióna českých koúrn, pričom so športovcom žili v luxusnom dome na okraji Prahy.  Fanúšikovia sa Moniky teraz pýtajú, či si už v lete začala chystať plán B v prípade, že by jej to s Machom nevyšlo a či tušila, že dôjde k rozchodu alebo či sa rozišli už vtedy. Aká je teda pravda? 

Monika Bagárová
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CUiNdpEoaZY/

Speváčka sa rozhodla vyjadriť k celej záležitosti. Pozemok je totiž v jej milovanom Brne, kde má rodinu aj priateľov. Chcela teda honosné bývanie v Prahe, ktoré si zariadila podľa svojich predstáv opustiť?

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII...

VYJADRENIE SPEVÁČKY NÁJDETE NA ĎALŠEJ STRANE...

Diskusia