Šoubiznis

Slávnu herečku nafotili paparazzi bez mejkapu: Neuveríte, na koho sa pozeráte!

7.3. 2023 16:00
Diskusia ()
Herečka Kate Hudson bez mejkapu: Paparazzi ju nafotili 5. marca.
Herečka Kate Hudson bez mejkapu: Paparazzi ju nafotili 5. marca.
Zdroj: Profimedia

Aj celebrity sú len ľudia.

Stajling robí svoje. Americká herečka Kate Hudson zvykne byť vždy perfektne upravená. Mejkap, vlasy, oblečenie, to všetko dokáže z človeka urobiť úplne inú persónu...

43-ročnú herečku z nedávneho netflixového hitu Na nože: Glass Onion nafotili paparazzi, ako odchádza z domu priateľa v Kalifornii v ležérnom štýle. Vlasy v drdole, hrubý štrikovaný pulóver, ani stopy po líčidlách. Filmová hviezda sa usmievala na všetky strany a aj keď vyzerala úplne inak ako po úprave, svedčalo jej to.

Kate vo februári odcestovala do New Yorku na týždeň módy. Počas cesty si užila vo Veľkom jablku nejaký čas so svojou rodinou. Spolu so štvorročnou dcérou Rani a snúbencom, 36-ročným Dannym Fujikawom, zavítali do múzea The Whitney Museum. Trojica sa tiež vybrala na nákupy do SoHo s Kateinou matkou Goldie Hawn a nevlastným otcom Kurtom Russellom, píše Daily Mail.

ĎALŠIE FOTO HEREČKY S MEJKAPOM A BEZ NÁJDETE TU

Herečka je okrem hrania momentálne zaneprázdnená aj organizovaním svadby. „Práve teraz sa cítim šialene, ale som nadšená, že môžem plánovať svadbu, len sa neviem rozhodnúť medzi veľkou a komornejšou veselicou," povedala trojnásobná mama, ktorá bola v rokoch 2000 až 2007 vydatá za 56-ročného Chrisa Robinsona zo skupiny Black Crowes.

Diskusia