Po rokoch vyšla na povrch pravda o údajnom závete, v ktorom speváčka Iveta Bartošová (†48) všetko odkázala svojmu synovi Arturovi (23). Matka jej bývalého priateľa Grazia Della Torre (75) sa nedávno priznala svojmu synovi, že závet spolu s podpisom sfalšovala.

Aj keď od tragickej smrti legendárnej českej speváčky Ivety Bartošovej ubehlo už 6 rokov, jej obdivovatelia na ňu nezabudli. Začiatky jej hviezdnej kariéry siahajú do obdobia osemdesiatych rokov minulého storočia, keď začala spolupracovať aj s orchestrom pod vedením Ladislava Štaidla, ktorý sa stal jej dlhoročným partnerom, a zároveň otcom jej jediného dieťaťa – syna Artura. Po tomto vzťahu nasledovalo ešte niekoľko ďalších, no až v roku 2008 sa rozhodla uzavrieť svoje prvé manželstvo s Jiřím Pomejem, ktoré však vydržalo len dva roky.

V roku 2011 sa Iveta zoznámila s o desať rokov mladším talianskym spevákom Domenicom Martuccim, ktorý sa na krátky čas stal jej partnerom. Osudným sa jej stal vzťah s Josefom Rychtářom, počas ktorého začala mať psychické problémy. Tie boli hlavnou príčinou samovraždy. Okrem nezabudnuteľného hlasu mala speváčka aj herecký talent, objavila sa v niekoľkých filmových rolách. Medzi jej najznámejšie patria filmy Svadba upírov či Posledný výkrik, ktorý natočila dva roky pred smrťou.

˃˃˃ FOTOGRAFIE IVETY BARTOŠOVEJ NÁJDETE V GALÉRII ˂˂˂

Životné tajomstvo

Vážne psychické problémy, ktoré jej spôsobil posledný vzťah, ju priviedli až k rozhodnutiu skončiť so životom. V predposledný aprílový deň v roku 2014 štyridsaťosemročná speváčka utrpela zranenia nezlučiteľné so životom po tom, ako skočila pod idúci vlak. Výsledkom trojmesačného vyšetrovania bolo, že išlo o samovraždu. Bartošová zanechala aj list na rozlúčku. Šesť rokov po jej smrti sa na verejnosť dostalo nečakané zistenie, ktoré tlači poskytol bývalý speváčkin partner Domenico Martucci.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Najštýlovejšie policajné auto

Najštýlovejšie policajné auto či najzložitejšie puzzle na svete... To musíte vidieť!

Populárne články
Okrem toho, že je tvárou Trojky, 16 rokov moderuje obľúbenú reláciu Anjeli strážni na RTVS, kde mala možnosť vítať hostí z celého sveta.

Nový začiatok: ALENA HERIBANOVÁ (65) sa rozhodla podniknúť životné zmeny a je šťastná

Ilustračná snímka

Hrozná bolesť a srdce zaliate krvou. Vraj to bol iba sen, no po slovách lekára tomu neverím...

ERIK KOVÁCS pochádza z lekárnickej rodiny. Teší sa z každého nového exponátu.

Stačilo málo mobiliár mohol skončiť vo Švajčiarsku. Vráti sa niekedy do hlavného mesta?

Ilustaračná snímka

Dvanásť horoskopov pre všetky znamenia. Čo vás čaká a neminie od 5. do 11. júna?

Camilla Belle

Vraj je jednou z najlepšie sa obliekajúcich herečiek: CAMILLA BELLE odhalila svoje tajomstvo

Mrazené ovocie či zelenina má najviac vitamínov. Je to pravda?

Mrazené ovocie či zelenina má najviac vitamínov. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia