Princ Harry (35) a Meghan Markle (38) vzali definitívne život do vlastných rúk. Nový začiatok v Los Angeles a vznik nového podnikania mladého páru patrí k tým najvýraznejším zmenám v histórii britskej kráľovskej rodiny.

Keď sa v roku 2018 dostalo na verejnosť, že britská kráľovská rodina sa rozrastie o nového člena, nikto neočakával, že vzťah princa Harryho ovplyvní tak výrazne život kráľovskej rodiny.

Už pred samotnou svadbou však museli Harry a Meghan čeliť záujmu novinárov britských plátkov, keďže skutočnosť, že člen kráľovskej rodiny sa plánuje oženiť s rozvedenou americkou herečkou, bola poburujúca. Aj napriek tomu, že britská kráľovná Alžbeta (93) sa rozhodla svadbu akceptovať, po pár týždňoch bola celá rodina doslova pod paľbou médií.

˃˃˃ Fotografie kráľovskej rodiny nájdete v galérii. ˂˂˂

Meghan Markle totiž vyvolávala jeden škandál za druhým, a to hlavne svojou náročnosťou na personál, no nebola núdza ani o módne prešľapy či iné porušenia kráľovských pravidiel a zvykov. Rok 2020 sa určite zapíše do dejín Spojeného kráľovstva, a to nielen pre súčasnú pandémiu, ale aj pre zásadné zmeny v kráľovskej rodine. Začiatok roka nebol pre kráľovnú práve najšťastnejší, keďže sa princ Harry spolu so svojou manželkou a synom rozhodli odísť z kráľovskej rodiny.

Prišiel o kráľovský titul

Hlavným dôvodom bolo osamostatnenie a snaha založiť si vlastný projekt. Mladá rodinka začala nový život najskôr v Kanade, kde ešte donedávna o ich bezpečnosť dbali strážcovia platení z kráľovskej pokladnice, no momentálne sa usadila v Los Angeles v USA. Krátko po nasťahovaní sa princ Harry rozhodol kráľovskú rodinu plne vymazať zo svojho života.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Diskusia