Herečka z Priateľov v rozhovore pre časopis Allure prehovorila o svojej "cesta za dieťaťom".

Päťdesiattriročná Jennifer Aniston vravela o vplyve médiálneho tlaku a svoje neskoré tridsiate a štyridsiate roky opísala ako "naozaj ťažké". Práve v tomto období sa totiž pokúšala otehotnieť. "Všetky tie roky a roky a roky špekulácií... Bolo to naozaj ťažké. Podstupovala som umelé oplodnenie, pila som čínske čaje, na čo si len spomeniete. Dávala som do toho všetko," zdôverila sa herečka exkluzívne pre magazín Allure.

"Dala by som čokoľvek, keby mi niekto povedal: 'Zmraz si vajíčka. Urob si tu láskavosť. Človek na to jednoducho nemyslí. Takže dnes som tu. Loď odplávala." Jennifer zároveň povedala, že "nič neľutuje", a dodala: "Vlastne teraz cítim malú úľavu, pretože už nie je žiadne: 'Môžem? Možno. Možno. Možno. Už na to nemusím myslieť."

Jennifer Aniston a Justin Theroux
Zdroj: Northfoto

Herečka, známa najmä ako Rachel Greenová v populárnom sitkome televízie NBC, sa za Brada Pitta vydala v roku 2000 a o päť rokov neskôr sa rozviedli. V rokoch 2011 až 2018 bola s Justinom Therouxom a v roku 2015 sa vzali. Reči, že jej manželstvo skončilo, pretože nechcela mať deti, sú podľa Jennifer "absolútne lži", a dodala: "V tejto chvíli nemám čo skrývať." Ako povedala, šíria sa tiež "reči, že som bola len sebecká" a že sa starala len o svoju kariéru. "A nedajbože, aby bola žena úspešná a nemala dieťa," dodala.

ONA ŽE MÁ 53?! NAJNOVŠIE FOTKY JEN VYRÁŽAJÚ DYCH!
Diskusia