Ema Müller (29) svojim fanúšikom zvestuje aj tie momenty, o ktorých by niektorí radšej pomlčali. To ju robí autentickou a úprimnou, čo majú na nej najmä ženy, ktorých inšpiruje, rady.

Dcéru Richarda Müllera a Sone Müllerovej netreba širšie predstavovať. Mladá Ema žije v Paríži, no medzi jej sledovateľky na Instagrame patria prevažne Slovenky. Ema hovorí o veciach tak, ako sú a často neváha priznať aj svoje pochybnosti o sebe samej, čo je na nej veľmi sympatické.

Instagram je aj vďaka ľuďom ako ona miestom, ktoré nie je len strojené a falošné. Ema na sociálnej sieti rieši témy, ktoré sú ženám blízke. Aj nedávno sa nafotila v rôznych polohách, aby ukázala svoje telo z rôznych uhlov a napísala k tomu výstižný text. „Ako vnímam svoje telo? Veľmi premenlivo. Nič medzi. Niekedy som naň hrdá, inokedy sa za neho hanbím. Občas mi slúži dobre, no potom som mu slúžkou ja. Buď je krásne, alebo celé škaredé. Ráno tak a večer inak. Milujem ho a nenávidím. Zrazu som bola taká rada, že v tom nie som sama. A môžem prestať tvrdiť, že sa stále iba obdivujem a milujem." S týmto textom sa stotožnili aj jej fanúšičky. „Zbožňujem ťa… Tvoju dušu aj tvoj chrám… Nepoznám krajšiu a úprimnejšiu ženu na tomto svete, milá Ema, ako si ty… A som vďačná, že ťa môžem aspoň takto poznať," reagovala na jej text napríklad Aďa.

Ema je však aj v tom najlepšom zmysle slova zdravo "strelená" a neváha na Instagram zavesiť aj trapasy, ktoré sa jej stali. Ako napísala, od únavy už nevedela, čo robí a podarilo sa jej vyjsť na ulicu v nezvyčajnej outfitovej kombinácii.

POZRITE, V ČOM SA EME PODARILO VYJSŤ NA ULICU
Diskusia