Dominika Gottová (46) si po návrate do Česka musela zvyknúť na skoré vstávanie i každodenné cestovanie MHD. Pomocnú ruku jej podala dobrá priateľka, speváčka Šárka Rezková.

Po dlhoročných problémoch v manželstve najstaršej Gottovej dcéry prišiel rozchod a následný návrat do Česka. Tajná svadba Dominiky Gottovej a fínskeho speváka Tima Tolkkiho (53), ktorá prekvapila nielen samotného maestra Karla Gotta, ale šokovala celé Česko, sa prevalila ešte v roku 2017. Počas manželstva vyšli najavo psychické problémy Dominikinho manžela, ktorý trpí maniodepresiou.

Aj keď ich vzťah vydržal len tri roky, nechýbalo v ňom množstvo problémov, dokonca ani krátke odlúčenie, ktoré spôsobili vrcholiace zdravotné ťažkosti fínskeho speváka. Pre problémy musel Timo Tolkki prerušiť hudobnú kariéru, čo spustilo manželskú krízu.

S pracovnou prestávkou prišli aj veľké finančné problémy, pre ktoré Dominika nebola schopná pricestovať do Česka. Na poslednej narodeninovej oslave svojho otca však nechýbala ani ona, ani jej manžel a ubytovanie im financoval samotný maestro, ktorý bol z dcérinej prítomnosti nadšený.

Opustila manžela aj Fínsko

Manželská kríza sa začala väčšmi prejavovať po pohrebe Karla Gotta v októbri minulého roka, keď sa všetko krútilo okolo dedičstva po maestrovi. Napriek tomu, že Dominika spolu so sestrou Luciou podpísali ešte v roku 2015 finančné vyrovnanie bez nároku na dedičstvo, Timo Tolkki verejne vyhlásil, že sa plánuje s vdovou Ivanou Gottovou súdiť.

Manželský pár sa však s týmto rozhodnutím nestotožnil a Dominika uviedla, že o manželovom zámere netušila a vôbec s ním nesúhlasí. Poslednou kvapkou bola Timova nevera. Po tom, ako Dominiku podviedol priamo pred jej očami, si Gottova dcéra zbalila všetky veci a rozhodla sa začať nový život v Česku.

V decembri minulého roka sa od manžela odsťahovala a opustila Fínsko napriek tomu, že tam mala stálu prácu. Pomocnú ruku jej podala dlhoročná kamarátka Šárka Rezková (50), u ktorej v súčasnosti býva. Jej každodennou realitou sa stalo skoré vstávanie do práce a cestovanie MHD.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Ilustračná snímka

Úzky, ale útulný. Viete si predstaviť bývanie v takomto unikátnom domčeku?

Populárne články
Skvelá partička. Porota bude mať v aktuálnom ročníku päť členov. Výborne si rozumejú.

Pavol Habera otvorene o SuperStar. Prihlásil by sa do súťaže vo svojich začiatkoch aj on?

Ilustračná snímka

Premiér Pellegrini skončil v nemocnici: Ruší svoj program

Ilustračná snímka

Dvanásť horoskopov pre všetky znamenia. Čo vás čaká a neminie od 21. do 27. februára?

Bolesť tváre znamená, že sa infekcia komplikuje.

Upchaté potrubie: Pri väčšine zápalov nosovej dutiny antibiotiká nie sú nutné

Shannen Doherty priznala posledné štádium rakoviny.

Zákerná choroba je späť! Brende z Beverlyhills je najväčšou oporou manžel a mama

Ilustračná snímka

Počujú slony prichádzať dážď?

Zobraziť viac
Diskusia