Ako tínedžera by ste ho nespoznali.

Tomáš Tarr (29) je ústrednou postavou novej markizáckej romantickej šou Ruža pre nevestu, ktorú môžu diváci poznať z minulosti ako šou Nevesta pre milionára.

Počas 12 epizód si Tomáš bude vyberať spomedzi 18 potenciálnych partneriek. Súdiac podľa prvej odvysielanej epizódy, o mladého podnikateľa je veľký záujem a každá z vybraných účastníčok si chce získať srdce hnedovlasého sympaťáka. Tomáš, ktorý okrem podnikania v Bangkoku pracuje na otvorení vlastného biznisu a príležitostne sa venuje modelingu či herectvu, to bude mať pri výbere svojej vyvolenej naozaj ťažké...

Ako sa k nemu však vôbec Markíza dostala, keď pracuje v zahraničí? „Televízia ma objavila cez sociálne siete. Tým, že dlhé roky pôsobím v zahraničí, na Slovensku známy nie som. Zohnali si na mňa telefónny kontakt a už to išlo. Na prvý telefonát nikdy nezabudnem. Keď mi oznámili, o akú šou ide a to, že majú o mňa záujem, nechcel som tomu uveriť. Pamätám sa, že som bol niekde v kameňolome v Thajsku, kde som točil reklamu. Zo začiatku som veľmi váhal a vôbec to nebolo rýchle a jednoznačné rozhodnutie. Mám však rád výzvy a toto výzva jednoznačne bola. Navyše prišla v správnom čase, kedy som už rozmýšľal, že by bolo načase nájsť si vzťah," povedal nedávno pre týždenník Život.

REAKCIE ĽUDÍ NA ŠOU NÁJDETE V GALÉRII

Sympaťák, ktorý si prostredníctvom televízie hľadá svoju lásku, si neváha zo seba aj vystreliť. Sledovateľom na Instagrame ponúkol zostrih svojich nepodarených hlášok, ktoré odzneli v šou a zverejnil aj fotografiu z tínedžerských čias. Keď ju uvidíte, neuveríte, že je na nej on!

FOTO TOMÁŠA SPRED 15 ROKOV NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia