Brigitte Macron (70), manželka francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona (45), je ikonou elegancie a štýlu.

V konečnom dôsledku je zjavom, ktorý spája tradičnú eleganciu s modernými prvkami a vytvára tak nezameniteľný štýl. Ak chcete nasledovať jej prístup k móde, zamerajte sa na jednoduchosť, kvalitu, detaily a dôraz na sebadôveru.

Jednoduchosť a kvalita: Brigitte Macron je známa svojím skromným a sofistikovaným prístupom k šatníku. Jej štýl je založený na kvalitných kúskoch s čistými líniami a jednoduchými strihmi. Investujte do kvalitných základných kúskov, ako sú elegantné saká, kabáty a blúzky.

Monochromatické outfity: Brigitte často volí monochromatické outfity, ktoré pridávajú dojmu jednotného a rafinovaného vzhľadu. Skúste kombinovať odtiene rovnakej farby pre štýlový a pôsobivý efekt.

Brigitte Macron a Melania Trump
Zdroj: TASR

Kľúčové doplnky: Doplnky môžu zmeniť celkový dojem outfitu. Brigitte často siaha po elegantných náušniciach, náramkoch alebo náhrdelníkoch. Vyberte si kľúčové kúsky, ktoré dokážu zvýrazniť váš vlastný štýl.

Moderné prvky: Aj keď sa Brigitte drží tradičnej elegancie, nebojí sa pridať aj moderné prvky. Môže to byť napríklad nezvyčajný strih, vzor alebo moderná farba. Tieto prvky dokážu celý outfit oživiť a dodajú mu súčasný nádych.

TAKTO SA OBLIEKA ŠTÝLOVÁ BRIGITTE MACRON
Diskusia