Príbehy

Románik s princom: Mnohé ženy stáli o lásku WILLIAMA. Ktorá bola pre KATE skutočnou hrozbou?

Neochvejne stojí po jeho boku. Okrem vojvodkyne KATE (39) však v živote princa WILLIAMA (38) boli aj iné ženy. A nebolo ich málo.
21.2. 2021 7:00
Diskusia ()
Ženy ho zbožňujú. Zahŕňajú ho priazňou všade, kde sa objaví.
Ženy ho zbožňujú. Zahŕňajú ho priazňou všade, kde sa objaví.
Zdroj: PROFIMEDIA

Bol to poriadne dlhý maratón. Následník trónu v Spojenom kráľovstve stretol svoju terajšiu manželku na vysokoškolských štúdiách. Vzali sa po dlhých ôsmich rokoch randenia. Hoci sa zoznámili a vhupli do vážneho vzťahu veľmi mladí, Kate nie je jediná žena v živote na prvý pohľad veľmi uvážlivého Williama.

Medové pasce

Na to, že bude najžiadanejším ženíchom na celej planéte, ho pripravovala už jeho nebohá matka princezná Diana. Keď videla, že ako tínedžer má na stenách svojej izby plagáty krásnych modeliek –ako píše odborník na kráľovský dvor Robert Jobson v jednej zo svojich kníh –, rozhodla sa veci posunúť do inej dimenzie. Napríklad zariadila, aby sa mohol zúčastniť na večeri s modelkou Cindy Crawfordovou. „Inokedy sa postarala o to, aby bol William obklopený najkrajšími ženami sveta, keď zorganizovala, aby supermodelky Naomi Campebell, Claudia Schiffer a Christy Turlington prišli na prepadovú návštevu do Kensingtonského paláca,“ píše tento expert vo svojej knihe.

Otec, princ Charles, si v tomto prípade dal trocha načas a svojho syna poučil až o pár rokov neskôr, a to vtedy, keď nastúpil na Univerzitu v St. Andrews, kde stretol aj osudovú lásku Kate. „Nedaj sa prichytiť v kompromitujúcej situácii s nejakým dievčaťom, nebozkávaj sa na verejnosti.“ Charles veľmi vážne varoval svojho syna, budúceho kráľa, pred takzvanými medovými pascami. Išlo o nebezpečné vzťahy s nesprávnymi dievčatami, ktoré by sa verejne veľmi rady pochválili, keby ich princ poctil priazňou.

Po ôsmich rokoch svoju študentskú lásku požiadal o ruku. KATE nosí snubný prsteň, ktorý patril nebohej Diane.
Po ôsmich rokoch svoju študentskú lásku požiadal o ruku. KATE nosí snubný prsteň, ktorý patril nebohej Diane.
Zdroj: PROFIMEDIA

Zdá sa, že opatrný William si zobral otcove slová k srdcu. Niektorí odborníci na kráľovský dvor totiž tvrdia, že mladší Harry bol ten, ktorého pokladali za rodinného plejboja a vymetača striptízových barov. No v porovnaní s ním vraj William mal oveľa túlavejšie oči, čo sa týka žien, nikto mu však nedokázal prišiť škandály súvisiace s nežnejším pohlavím. „Keď bol ešte študentom na Etone, na večierkoch sa zdržiaval hlavne v kuchyni s fľašou piva v ruke. Obklopoval ho hlúčik krásnych dievčat, ktoré na neho hľadeli ako na boha. Nevedeli sa ho nasýtiť a on to zbožňoval,“ tvrdí kráľovský expert Robert Jobson. Dievčatá v centre jeho pozornosti boli typovo navlas rovnaké: vysoké, štíhle, mali dlhé nohy, modré oči, blond vlasy, a čo bolo hlavné, pochádzali z podobných spoločenských kruhov ako on.

Princove lásky nájdete na ďalšej strane...

Diskusia
Ilustračná snímka

ZANIETENÍ CHALUPÁRI: Kam unikal pred svetom Chudík, Dočolomanský a iné hviezdy?

Populárne články
Posledná nehnuteľnosť, do ktorej sa herečka sťahovala, bol dom v Dunajskej Lužnej.

Extrémny koníček: Magda Paveleková vystriedala štrnásť adries. Čo bude s jej posledným domovom?

Miroslava Fabušová

Misska z Kollárovej limuzíny šokovala správou o prepadnutí: Fotky modrín radšej stiahla

VIDEO: MUDr. Adriana Šimková radí, ako si poradiť s kovidom doma

VIDEO: MUDr. Adriana Šimková radí, ako si poradiť s kovidom doma

V januári oslávila 46. narodeniny. Nasledoval kovid, nemocnica a, bohužiaľ, smrť.

Prvá obeť kovidu medzi učiteľmi: Eva (†46) myslela na svojich žiakov do poslednej chvíle

Ilustračná snímka

Božia rana? Krajniak spomenul Baziliku sv. Mikuláša a v tom sa zrútil priľahlý múr

Kobra tancuje podľa píšťaly. Je to pravda?

Kobra tancuje podľa píšťaly. Je to pravda?

Zobraziť viac