Najprv bola novým moderným závanom v monarchii. Ten sa však časom zmenil na hurikán. Aká je naozaj MEGHAN MARKLE (38)?

Svet ju spoznal ako sebavedomú, ambicióznu, ale aj tvrdohlavú Američanku, ktorá dokázala nespútaného Harryho motivovať po krátkej známosti k sobášu. Už po treťom rande totiž uvažovali o spoločnej budúcnosti. Keď sa objavila na scéne alebo, lepšie povedané, v srdci mladšieho kráľovského vnuka, vzbudila enormný záujem. Rozvedená herečka tmavej pleti z Ameriky, ktorá účinkovala aj v erotických scénach. Nič, čo by sa malo objaviť v životopise budúcej členky kráľovskej rodiny. Lenže doba sa mení, monarchia je dnes moderná inštitúcia, nečudo, že tak ako kráľovná Alžbeta II., aj poddaní rešpektovali voľbu kráľovského vnuka, ktorý je dnes šiesty v poradí v následníctve na trón. Vyzeralo to teda, že na prvý pohľad nerovný pár bude pokojne plávať v manželskom kráľovskom prístave, tak ako sa na modernú rozprávku patrí.

FOTOGRAFIE K ČLÁNKU NÁJDETE V GALÉRII

Menej inteligentný

Až prišiel zlomový moment, keď sa manželia rozhodli viesť vlastný život ďaleko od kráľovskej rodiny, aby si chránili svoje súkromie. Podarilo sa im však docieliť úplný opak. Enormný záujem o Meghan rastie zo dňa na deň, jej príbeh sa pokúšajú speňažiť odborníci na kráľovský dvor, životopisci a spisovatelia. Aktuálne svetom otriasa kniha od Lady Colin Campbellovej (70), ktorá pri písaní svojho diela nešetrila odvahou a hlavne kritikou. Autorka niekoľkých kníh o členoch monarchie sa zosmiešnila, keď pred viac ako dvoma rokmi šokovala knihou o milostnom živote samotnej kráľovnej Alžbety II. Na druhej strane, rešpekt si získala knihou o princeznej Diane. Odhalila v nej skutočnosti, ktorým nikto neveril, neskôr ich Diana sama priznala životopiscovi Andrewovi Mortonovi.

Meghan je podľa spisovateľky tá, ktorá nosí v manželstve nohavice, pretože Harry je menej inteligentný. A zašla ešte ďalej, keď Meghan nazvala egocentrickou druhotriednou herečkou. „Meghan Markle nie je predurčená na úlohu britskej vojvodkyne. Nevyrastala v kráľovskej rodine, v elitných kruhoch britskej vysokej spoločnosti alebo vôbec v Anglicku, ale ako dieťa hollywoodskeho režiséra a bežnej zamestnankyne v USA. Bývalí priatelia a kritici ju opisujú ako sebavedomú, ambicióznu, politickú, manipulatívnu a nemilosrdnú.“ Meghan vraj vstupovala do manželstva s jasným cieľom – zatieniť nebohú Dianu, byť slávnejšia ako kráľovná sŕdc a potom si to namieriť do politiky. Jej ambíciou je vraj byť o niekoľko rokov americkou prezidentkou. Pre tento vyšší cieľ má v pláne najať si najlepších instagramových odborníkov na svete, aby z nej urobili najslávnejšiu ženu.

Je možné, že autorka novej knihy triafa do čierneho. Meghan totiž veľmi dobre vie, ako sa správne pohybovať vo virtuálnom svete, aby upútala. Ešte ako seriálová herečka bola tri roky aktívna na svojom blogu The Tig. Písala o gastronómii, cestovaní, móde a rozdávala beauty rady čitateľom. Ešte v decembri 2017, krátko po zásnubách, mala na svojom Instagrame 1,9 milióna sledovateľov, vyše 350 000 na Twitteri a na Facebooku mala vyše 
800 000 lajkov. Bývalá herečka musela zrušiť všetky svoje účty a profily na sociálnych sieťach v januári 2018, len niekoľko mesiacov pred tým, ako kráčala uličkou v kostole s princom Harrym v deň ich svadby vo Windsore. Už ako vojvodkyňa zo Sussexu spolu s manželom 2. apríla 2019 založili spoločný účet Sussex Royal. Za šesť hodín ich nový účet oslovil rekordný počet – až milión sledovateľov. Tento rekord prekonala až herečka Jennifer Aniston, ktorá v októbri 2019 za päť hodín a 45 minút dosiahla milión sledovaní svojho instagramového účtu.

Článok pokračuje na následujúcej strane.

Matt Damon a Ben Affleck

Hollywoodski spolužiaci: Ktoré známe tváre spolu drali lavice?

Populárne články
Život ho poriadne preskúšal, no on sa do posledného okamihu nevzdal.

Tvrdé rany od života: Legendárny PAVOL MIKULÍK bol roky pred smrťou skúšaný láskou aj chorobou

Pri hesle, ktoré by si mala ctiť každý rodina. Hoci tá jej nebola kompletná, spoločne s mamou a sestrou to zvládli.

Miss Popoluška: Príbeh Kristíny Víglaskej dokazuje, že snívať možno kedykoľvek

Ilustračná snímka

Čo sme to vlastne videli? Dodnes tomu ani jeden z nás nerozumie...

Eva Longoria

Jedna zo Zúfalých manželiek sa dala na osvetu. EVA LONGORIA sa rozhovorila o...

Juraj Jakubisko

Juraj Jakubisko prezrádza detaily: Kedy sa dočkáme pokračovania Perinbaby?

Aj magnet časom zoslabne. Je to pravda?

Aj magnet časom zoslabne. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia