Nikto nedokáže spôsobovať mediálny ošiaľ a servírovať prekvapenia tak ako MEGHAN MARKLOVÁ (39).

Tá časť planéty, ktorá sleduje dianie na kráľovských dvoroch, zvlášť na tom v Spojenom kráľovstve, je vo vytržení. Kráľovský vnuk Harry a jeho manželka, bývalá herečka Meghan Marklová, budú dvojnásobnými rodičmi. Svetu to oznámili prostredníctvom ležérnej snímky, akú by si ako členovia kráľovskej rodiny nemohli dovoliť zverejniť. Napríklad problémom v medzinárodnom meradle by mohli byť Harryho bosé nohy, ktoré v arabskom svete znamenajú urážku.

 

Aj touto fotografiou odídenci akoby demonštrovali, ako si užívajú slobodu. Harryho bez topánok i Meghan ležiacu v tráve v dlhých šatách a s vypuklým tehotenským bruchom takto nečakane a hlavne neplánovane zvečnil ich priateľ, sociálny aktivista a nigérijsko-britský fotograf Misan Harriman. Autor fotografie, z ktorej sála pokoj, šťastie a harmónia, sa s vojvodkyňou stretol na jednej z charitatívnych akcií ešte predtým, ako princ Harry vstúpil do života bývalej herečky. V máji 2018 ho pár pozval na kráľovskú svadbu, ktorá sa konala na zámku Windsor. „Meg mi pripomenula, že by sa s Harrym nikdy nebola stretla, keby som ju nebol predstavil spoločnému priateľovi. Som vďačný za túto malú rolu, ktorú som zohral,“ uviedol fotograf pre Vogue. Svojich priateľov fotil v ich terajšom domove v Kalifornii v záhrade ich domu v oblasti Montecito. Strom na fotografii symbolizuje život a záhrada zase plodnosť.

FOTOGRAFIE K ČLÁNKU NÁJDETE V GALÉRII

Alfie aj Arabella

Ako úplne prvá téma v súvislosti s Meghaniným tehotenstvom rezonuje vo svetových médiách meno druhého dieťaťa. Keďže ich prvý syn sa volá Archie, kráľovskí fanúšikovia predpokladajú, že písmenu A zostanú verní aj v prípade druhého prírastku do rodiny. Podľa informácií The Mirror v stávkových kanceláriách bodujú hlavne mená Alfie a Alexandra či Arabella.

Napriek tomu, že megxit poriadne ochladil vzťahy medzi manželským párom a ostatnými príbuznými, je možné, že ďalšie kráľovské pravnúča dostane meno po niekom z rodiny. Ako prvá prichádza do úvahy milovaná Diana. Odborníci podľa snímky odhadujú, že Meghan je v piatom mesiaci tehotenstva, dieťa, ktoré nosí pod srdcom, by sa teda malo narodiť začiatkom leta. Princezná z Walesu, ktorá tragicky zahynula pri dopravnej nehode, by sa práve 1. júla tohto roka dožila 60. narodenín. Možno aj preto, ak sa narodí dievča, dostane meno po Harryho mame, ktorú princ bezpochyby zbožňoval.

Svojim synom neustále prejavovala lásku, hoci kráľovský protokol okrem iného nariaďoval, aby rodičia nepútali na verejnosti pozornosť priveľmi dlhým objímaním svojich detí. Spomínané aj iné nariadenia však pokroková Diana označila za tie, ktoré sú dávno za zenitom, a na jednej z najznámejších snímok vidieť, ako tuho objíma svojich synov po návrate z dovolenky. „Pevne nás stlačila a my, keďže sme boli malí, sme nemohli uniknúť. Spomínam si, aké dlhé objatie to bolo a ako pevne nás chcela držať,“ povedal princ Harry v dokumente Diana, Our Mother: Her Life and Legacy. A ešte jedna zaujímavosť na adresu Diany: pre svojich synov sama vybrala mená, hoci to vtedy v kráľovských kruhoch nebolo bežné.

Pri príležitosti jej nedožitých okrúhlych narodením v Kensingtonskom paláci, teda na mieste, kde William a Harry vyrastali, odhalia sochu princeznej. Odborníci na kráľovský dvor predpokladajú, že práve táto významná udalosť napraví mrazivé vzťahy dvoch bratov. A možno k tomu prispeje aj to, že Harryho druhé dieťa dostane meno Diana, samozrejme, za predpokladu, že to bude dievča.

Článok pokračuje na následujúcej strane.

Krivdy a závisť z minulosti neobchádzajú ani život známych osobností. Niektoré nemali byť nikdy odhalené

Tichá vojna v šoubiznise! Krivda a závisť neobišli Turjanovú, Šoralovú ani Bohdalovú

Populárne články
Králiky rozhodne nepatria medzi tuctové obce, čaká vás tu nejedno prekvapenie.

Rarity horskej dediny: Na Králikoch pracujú na vytvorení lyžiarskeho raja

Každé štyri až päť rokov sa objavujú nové choroby zvieracieho pôvodu, proti ktorým nemáme imunitu ani vakcínu.

To najhoršie nás ešte len čaká! Podľa vedcov bude dochádzať k častejším a horším pandémiám

Pre zobrazenie celého vtipu kliknite na obrázok.

VTIPY ZO ŽIVOTA :) Z toľkej srandy pôjdete do kolien

Daniela Peštová a Pavol Habera

Nevera, rozvod a ťažká minulosť: HABERA a PEŠTOVÁ sú dôkazom pravej lásky!

Krivdy a závisť z minulosti neobchádzajú ani život známych osobností. Niektoré nemali byť nikdy odhalené

Tichá vojna v šoubiznise! Krivda a závisť neobišli Turjanovú, Šoralovú ani Bohdalovú

Dlhé vlasy posilňujú korienky. Je to pravda?

Dlhé vlasy posilňujú korienky. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia