Ona má 61 rokov, jej manžel o takmer 40 menej. Nevšedný pár tvrdí, že ich láska je skutočná a sú pripravení urobiť v ich vzťahu ďalší krok.

61-ročná babička Cheryl McGregor sa v septembri minulého roka po približne ročnej známosti vydala za Qurana McCaina z Georgie v USA. Zaujímavosťou je, že mladík požiadal Cheryl o ruku prsteňom, ktorý financovali jeho online fanúšikovia. Obaja svorne trvajú na tom, že ich láska je skutočná a sú pripravení mať spolu dieťa. Hoci ešte nevedia, či sa tak stane prostredníctvom adopcie, alebo s využitím náhradnej matky, už začali zháňať kočík.

"Vždy chcel mať deti a ja chcem byť matkou jeho dieťaťa," cituje Mirror babičku 17 vnúčat. "Samozrejme, kvôli môjmu veku si budeme musieť zaobstarať náhradnú matku alebo dieťa adoptovať, čo zvažujeme," dodala. Opatrovateľ Quran sa s Cheryl zoznámil v roku 2012, keď pracoval v reštaurácii, ktorú vlastnil jej syn Chris. V tom čase mal len 15 rokov. Dvojica na chvíľu stratila kontakt, ale 4. novembra 2020 sa opäť spojila, keď Quran uvidel mamu 7 detí pracovať ako pokladníčku v obchode so zmiešaným tovarom. Začali spolu chodiť a Quran to spečatil žiadosťou o ruku v júli 2021.

V septembri minulého roka utiekli do Tennessee len s dvoma priateľmi, ktorí boli svedkami ich svadby. Tento rok však plánovali obnoviť svoj sľub v kruhu všetkých svojich priateľov a rodiny. Babičkiných sedem detí, ktoré sú vo veku od 29 do 41 rokov, uviedlo, že budú pomáhať pri výchove ich dieťaťa. "Ľudia hovoria, že som sebecká a príliš stará na to, aby som bola mamou, ale ja sa nebojím, že tu nebudem, aby som sa postarala o dieťa." Quran aj Cheryl už skôr opísali svoj sexuálny život ako "úžasný" a dokonca majú účet na OnlyFans, kde zverejňujú pikantné videá.

VIAC FOTO MANŽELOV NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia