Diana Kotesová
Diana Kotesová
Zoznam autorov

Exmanželia Brad Pitt a Angelina Jolie
1.10. 2023 5:00

Najdesivejšie rozvody v Hollywoode: Tieto hviezdne vojny vás poriadne šokujú

Hollywood je synonymom pre slávu a úspech. Avšak má to aj druhú stranu mince - stranu skrytých bolestí, ťažkostí a rozvodov, ktoré zasiahli aj mnohé slávne osobnosti.

Interiér domu Jennifer Lopez kombinuje luxus, pohodlie a moderný dizajn. Nábytok a dekorácie sú starostlivo vybrané, aby odrážali jej osobný štýl. Očakáva sa, že interiér bytu bude elegantný, s použitím kvalitných materiálov a štýlových prvkov.
30.9. 2023 18:00

Luxusná vila Jennifer Lopez a Bena Afflecka: Majú aj miestnosť na erotické hry

Jennifer Lopez, svetoznáma speváčka, herečka a podnikateľka, je známa nielen svojím umeleckým talentom, ale aj svojím vkusom a zmyslom pre luxus. Jej domy sú toho príkladom.

Na verejných akciách Meghan často nosí sofistikované čiapky a klobúky. Tieto doplnky môžu zvýšiť váš štýl a dodajú vám nádych elegancie. Vyskúšajte rôzne tvary a veľkosti, aby ste našli ten správny pre váš vzhľad.
26.9. 2023 18:00

Tipy ako sa obliecť ako Meghan Markle: Za pár eur vykúzlite kráľovský outfit

Meghan Markle (42), vojvodkyňa z Sussexu, je známa nielen svojím pôvabom, ale aj svojím výnimočným štýlom obliekania. Jej kombinácia elegancie, modernosti a osobnej výraznosti ju robí vzorom pre mnoho žien, ktoré hľadajú inšpiráciu pre svoje outfity.

Napriek tomu, že Elizabeth Short (†22) nebola herečkou, jej prípad vyvolal toľko pozornosti, čo sa prejavilo aj v niekoľkých spracovaniach hollywoodskych režisérov. Elizabeth je neslávne známa ako Black Dahlia, ktorá bola zavraždená a jej telo rozrezané na polovicu v Los Angeles v roku 1947. Známe sú filmy o jej prípade ako aj knižné predlohy. Celkovo ide o najstarší nevyriešený prípad v kriminálnej histórii Los Angeles.
25.9. 2023 18:00

Najdesivejšie úmrtia vôbec: Pri tomto budete mať poriadne zimomriavky!

Smrť je jednou z tém, ktorá vzbudzuje rôzne emócie a reakcie. Medzi desivé úmrtia patria tie, ktoré sú obklopené záhadnými okolnosťami, nevysvetliteľnými udalosťami a tajomstvom. V tejto sérii sa dozviete o niektorých z najdesivejších úmrtí, ktoré dodnes nie sú vysvetlené a sú zahalené rúškom tajomstva.

Herečka Pamela Anderson
24.9. 2023 23:00

Nevydarené manželstvá Pamely Anderson: Skutočnú lásku prežila len raz! Takmer ju zničila...

Pamela Anderson (56) je známa nielen svojou kariérou, ale aj vzťahmi a manželstvami, ktoré často pritiahli pozornosť médií a verejnosti.

Princezná Kate
24.9. 2023 18:00

Triky Kate Middleton ako vyzerať dokonale: Žiadnych štylistov nepotrebuje! Toto zvládnete aj vy

Kate Middleton, princezná z Walesu, je známa nielen svojím nezameniteľným štýlom a elegantným oblečením, ale aj svojou prirodzenou krásou a neustálym sviežim vzhľadom. Na jej triky nepotrebujete ani štylistu, ani drahé kozmetické prípravky.

Kate a Lottie Moss
21.9. 2023 18:00

Očarujúca sestra topmodelky Kate Moss: So slávnou sestrou sa nebaví, no na Instagrame provokuje

Lottie Moss (25), mladá britská modelka a sestra ikonickej Kate Moss, sa často dostáva do popredia záujmu médií a fanúšikov. Jej krása a výnimočný štýl ju rýchlo vyniesli do povedomia verejnosti a nezabudla ani šokovať. Aspoň to teda zdedila po svojej slávnej sestre.

Aromaterapia je tradičná alternatívna terapia, ktorá využíva prírodné esenciálne oleje z rôznych rastlín na zlepšenie fyzického, duševného a emocionálneho zdravia. Možno by ste ani neverili, ako vám zázračné byliny môžu pomôcť.
21.9. 2023 5:00

Liečte sa pomocou aromaterapie: Neverili by ste, ako vám byliny pomôžu

Možno by ste ani neverili, ako vám zázračné byliny môžu pomôcť.