Začítajte sa do ďalšej časti nášho seriálu k 70. výročiu týždenníka Život. O čom sme písali pred niekoľkými desaťročiami?

Budete sa vydávať?

PORADÍME VÁM

Šaty na TEN VEĽKÝ DEŇ bývajú veľkým problémom neviest. Nech si móda kráča akýmkoľvek smerom, mladé dievčatá chcú byť v bielom. Napokon, mladosti to aj pristane. Hoci sa aj v tejto móde uplatnili nové módne vlny a nevesty sa sobášia v bielych kostýmčekoch alebo v krátkych, moderne strihaných bielych šatách, ktoré potom možno použiť aj na oblečenie do spoločnosti alebo na slávnostnejšie príležitosti, po všetkých tých novinkách opäť sa k nám vracia móda dlhých svadobných šiat, tak ako sa tohto roku vrátila aj na tanečný parket plesovej sezóny.

Dlhé šaty majú síce svoje nevýhody, ale majú aj svoju poéziu a, povedzte úprimne, existuje poetickejší deň v živote dievčaťa, ako je deň jej sobáša? Nevzdávajme sa romantiky – nehľaďme stále na všetko praktickými očami, triezvo a kalkulujúco, hoci by šlo iba o šaty (treba z nich potom odstrihnúť, načo bude toľko čipky, treba ich opäť upraviť u krajčírky, zase to budú iba výdavky...). Zbavte sa tej holej reality a nechajte o tých pár metrov viacej látky na svojich šatách, možno vám prinesú pár centimetrov kúzla, aké dáva iba jeden jediný deň, KEĎ STE CELÁ, OD PÄTY PO HLAVU, ZAHALENÁ V BIELOM...

-ag-

TIE NAJTRENDOVEJŠIE SVADOBNÉ KREÁCIE Z ROKU 1966 NÁJDETE V GALÉRII
Albert Einstein

Géniovia, ktorí sa narodili predčasne. IQ mali aj 160

Populárne články
Ilustračná snímka

Nové obvinenia! Neuveríte, kvôli čomu vraj Meghan spravila cirkus pred svadbou

Hrdý otec Boris Valábik sa po pôrode pochválil svojimi dievčatami.

Boj o život dcérky: BORIS VALÁBIK s manželkou prežili nočnú moru všetkých rodičov

Monika Beňová

Politička alebo bývalá modelka? MONIKA BEŇOVÁ sa zmenila na nepoznanie!

Hotel Apache ako prvý zamestnal ženy krupierky.

Pri zrode bola aj mafia: LAS VEGAS vyrástlo uprostred púšte

Asteroid s priemerom asi jeden kilometer preletel okolo Zeme vo vzdialenosti dva milióny kilometrov a dosiahol rýchlosť 35 kilometrov za sekundu.

Najväčší ASTEROID roka: Dosahuje stonásobne vyššiu rýchlosť než zvuk

Ambasáda je cudzie územie. Je to pravda?

Ambasáda je cudzie územie. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia