Príbehy

V zajatí trojok: Dva roky ma prenasledovali rovnaké čísla

18.7. 2020 0:00
Diskusia ()
Ilustračná snímka
Ilustračná snímka
Zdroj: Shutterstock
Príbehy

V zajatí trojok: Dva roky ma prenasledovali rovnaké čísla

18.7. 2020 0:00
Diskusia ()
Ilustračná snímka
Ilustračná snímka
Zdroj: Shutterstock

Pozrela som sa na hodinky. Bolo na nich 11.11. Usmiala som sa. To sa mi ešte nikdy nestalo a mám už takmer 30 rokov. V ten deň sa mi ešte raz podarila zhoda – 18.18.

Na druhý deň ráno som muža poháňala z domu, lebo prídem neskoro do práce. Tvrdil, že je dosť času. Pozrela som sa na hodinky a bolo 08.08. V aute som chvíľu premýšľala, čo tá zhoda čísiel môže znamenať, ale na nič som neprišla. No poobede som ešte zaregistrovala čas 13.13. Ďalšie dni boli pokojné, žiadny číselný úlovok. No asi po týždni zase 13.13, 13.33, 23.23. Muž sa čudoval. Jemu sa také niečo ešte nikdy nestalo.

Odporučil mi nepozerať sa na hodinky. Lenže mňa to lákalo. Plynuli týždne, mesiace a mala som priam nutkanie pozrieť si čas. Videla som rôzne zhody, no najčastejšie trojky. Raz sa mi stalo čosi neuveriteľné. Cyklopočítač kilometrov na bicykli mi pri dojazde domov zobrazil hodnotu 33:333. To už bol vrchol. Čo znamenajú tie čísla? Mám sa báť alebo tešiť? Vybrala som sa k numerologičke. Pozrela sa do papierov s grafmi, niečo kreslila a potom mi povedala, že všetky čísla majú isté posolstvo. Sú to odkazy od anjelov a chcú mi niečo povedať.

Oponovala som, že im nerozumiem. Pani listovala v knihe, veľa rozprávala a ja som si zapamätala, že trojka sa viaže s mojou budúcnosťou a tá nevyzerá dobre. Trinástka dokonca môže signalizovať smrť. Nepotešila ma. Ale lekár hej. Oznámil mi, že som tehotná. Po troch rokoch sa to teda podarilo. Muž od šťastia žiaril ako kométa. Ja tiež. Ale nie dlho. Niečo sa vo mne pokazilo a v treťom mesiaci som potratila. Pochybujem, že to ovplyvnili tie čísla. Viem len, že ako sa začali objavovať, tak sa aj skončili. Som spokojná mama dvoch zdravých detí a minimálne osem rokov som už na hodinkách neobjavila zhodné čísla.

Ilustračná snímka

"Tichí blázni" z celebritného rybníka: Toto sú naši najznámejší rybári

Populárne články
Lucia Ďuriš Nicholsonová je slovenská liberálna politička a bývalá novinárka, v súčasnosti poslankyňa Európskeho parlamentu zvolená za stranu Sloboda a Solidarita, členka frakcie Európskych konzervatívcov a reformistov.

TOTO by sme nečakali: LUCIA ĎURIŠ NICHOLSONOVÁ radikálne zmenila účes! (FOTO)

Vynikal vo viacerých oblastiach, no napokon vyhralo divadlo.

Džentlmen FRANTIŠEK KOVÁR: Kolegyne o ňom tvrdia, že patrí k najúctivejším mužom v súbore

Ilustračná snímka

Hnev voči bratovi mi nedovolil sa sním rozlúčiť. On však nezavrel oči, kým som mu neodpustil...

Dcéra Cindy Crawford, modelka Kaia Gerber.

Radšej veselé ozdoby: Dcéra CINDY CRAWFORD zvolila na nechty poriadny gýč!

VOJTĚCH (VOJTA) KOTEK, herec

Prišiel o skvelú pracovnú príležitosť: Herec VOJTA KOTEK skončil v nemocnici

Svätená voda je nebezpečná. Je to pravda?

Svätená voda je nebezpečná. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia