Zaujímavosti

Revolúcia v tlači: S HP Instant Ink ušetríte a vaša tlačiareň už nikdy nezostane na suchu

PR článok
PR článok
5.5. 2021 0:00
Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: HP
Zaujímavosti

Revolúcia v tlači: S HP Instant Ink ušetríte a vaša tlačiareň už nikdy nezostane na suchu

PR článok
PR článok
5.5. 2021 0:00
Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: HP

Domáce tlačiarne neboli nikdy tak využívané ako teraz. Kvôli pandémii koronavírusu začalo mnoho ľudí pracovať z domu a tlačiť rôzne pracovné dokumenty a materiály. Spoločnosť HP spustila na Slovensku službu Instant Ink, ktorá predplatiteľom šetrí peniaze a čas a zároveň pomáha chrániť prírodné zdroje.

„Bezodný atrament“

Instant Ink ukončí problémy s nedostatkom atramentu alebo tonera v situáciách, keď ho práve najviac potrebujete. Zákazníci si môžu vybrať z viacerých mesačných plánov s paušálnou cenou za objem strán, ktoré mesačne vytlačia. Služba zároveň kontroluje, či v tlačiarni dochádza atrament alebo toner, a automaticky zaistí doručenie novej kazety k zákazníkovi skôr, než tú súčasnú minie. O náplň v tlačiarni sa tak už nemusí starať.

Ceny predplatného v prípade atramentu začínajú od 99 centov za mesiac a umožňujú usporiť až 70 % nákladov za originálny spotrebný materiál HP, pri toneri plány začínajú na sume 1,99 eur mesačne a v porovnaní s nákupom štandardných kaziet možno ušetriť až 50 % z ceny. Predplatitelia si môžu svoj plán kedykoľvek zmeniť alebo úplne zrušiť - bez nutnosti vypovedať zmluvu, hradiť pokutu či dodržať zmluvný záväzok - a môžu tiež nevyužité strany prenášať z jedného mesiaca na druhý.

Polroka tlače zdarma s HP+

HP+ je systém chytrej tlače, ktorý je určený pre domácnosti a malé firmy. V čase, keď dopyt po tlači rastie, pretože milióny ľudí sa učia a pracujú z domova, modernizuje systém HP+ používateľskú skúsenosť s tlačou. Od špičkovej tlačiarne cez službu pohodlného doručovania spotrebného materiálu až po najlepšiu tlačovú aplikáciu vo svojej triede, ktorá je teraz v cloude, boli všetky vylepšené funkcie pre HP+ navrhnuté tak, aby vyhovovali rozšíreným potrebám tých, ktorí sú najviac závislí od svojich tlačiarní.

V rámci ponuky HP+ získavajú zákazníci šesťmesačné bezplatné skúšobné obdobie v službe Instant Ink, s bezplatným dodávaním tonera podľa potreby a možnosťou ľahko spravovať službu z aplikácie HP Smart App.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: HP

Ekologická tlač

Služba Instant Ink poskytuje používateľom pohodlie a umožňuje im jednoducho podporiť udržateľný životný štýl. Každá dodávka tlačovej kazety od spoločnosti HP v sebe automaticky zahŕňa predplatenú recykláciu, takže použitú atramentovú alebo tonerovú kazetu možno bezplatne odoslať na recykláciu a zaistiť tak opätovné využitie plastového materiálu.

K tomu slúži program Planet Partners, v rámci ktorého spoločnosť HP zrecyklovala už viac ako 875 miliónov atramentových a tonerových kaziet.

Viac informácií o službe Instant Ink nájdete TU.

Výhody
1. Úspora na atramente až 70 % vychádza z nákladov na mesačné predplatné služby HP Instant Ink so 700-stránkovým tlačovým plánom bez zakúpenia dodatočných stránok v porovnaní s nákladmi za stranu pri tlači stránok podľa ISO/IEC 24711 na väčšine tradičných farebných atramentových tlačiarní a multifunkčných zariadeniach formátu A4 v rovnakej triede s použitím originálnych kaziet so štandardnou kapacitou a priemernými cenami pre väčšinu krajín EMEA <200 eur podľa štúdie spoločnosti Buyers Lab z júla 2020, objednanej spoločnosťou HP a vychádzajúcej z verejne dostupných informácií k 1. júnu 2020. V štúdii nie sú zohľadnené predajné ceny. Tlačiarne HP Ink Advantage sú vylúčené kvôli neštandardnému modelu hardvéru a spotrebného materiálu. Tlačiarne boli vybrané podľa podielu na trhu uvedenom v dokumente IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker - Final Historical 2020Q1 (konečné údaje za prvý štvrťrok 2020). Podrobnosti: www.keypointintelligence.com/HPInstantInkROW. 2. Úspora na toneri až 50 % vychádza z nákladov na mesačné predplatné služby HP Instant Ink s 1500-stránkovým plánom bez zakúpenia dodatočných stránok v porovnaní s nákladmi na stránku pri čiernobielych laserových tlačiarniach A4 a multifunkčných tlačiarniach triedy <450 USD, ktoré používajú originálne integrované tonerové kazety štandardnej kapacity (toner a valec v jednej kazete). Štúdia spoločnosti Buyers Lab z októbra 2020, objednaná spoločnosťou HP a vychádzajúca z verejne dostupných informácií k 30. septembru 2020. Tlačiarne vybrané podľa podielu na trhu uvedenom v dokumente IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker - Final Historical 2020Q1 (štvrťročný sledovač periférnych zariadení k tlači od IDC - konečné historické údaje za prvý štvrťrok 2020). Podrobnosti: http://www.keypointintelligence.com/HPTonerServiceROW.
Poslať emailom
Ilustračná snímka

NAJMOCNEJŠIE ČEĽUSTE: Viete, ktoré zvieratá majú najsilnejší stisk?

Populárne články
Ilustračná snímka

Oči sa nám stretli takmer po dvadsiatich šiestich rokoch. Je to vôbec možné?

Ilustračná snímka

Teraz budem hovoriť ja! Boj na súde graduje: Získa BRITNEY SPEARS späť svojprávnosť?

Naša prezidentka oslavovala narodeniny svojho miláčika.

Zuzana Čaputová s najmladším členom rodiny: Na nových fotkách celá žiari!

Marcel svoju prácu miluje a robí ju naozaj precízne.

Merčiak odomkol 13. komnatu: Odhalil starosti a radosti v rodine aj zákulisie náročnej práce

Janka pracuje na dialýze a pomáha ľuďom s poškodenými obličkami.

Sestrička s vlčou chorobou: Hoci má ťažké autoimunitné ochorenie, pomáha iným pacientom

Pes žerie aj posediačky. Je to pravda?

Pes žerie aj posediačky. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia

K tomuto článku nie je možné pridávať diskusné príspevky.