Miláčik žien

Počas karantény, keď boli Taliani dva mesiace zavretí doma, premiér pravidelne predstupoval pred národ a vysvetľoval každý krok vlády zhrnutý do dekrétu. Odborne, ale i ľudsky. Mal moc a vedel ju použiť, bol priamy, rozhodný a pevný, stal sa vodcom, na ktorého sa v tom strachu upli všetky nádeje.

Povedal občanom, že štát je tu pre nich, bude za nich bojovať a pomôže im. Nebolo to ľahké, firmy sa zatvárali, ľudia umierali, finančné podpory meškali, ale neskôr všetci uznali, že zo svetových lídrov to zvládol najlepšie. A tak sa priame prenosy z jeho prejavov stali populárnou telenovelou, na ktorú sa ženy tešili už od rána. Premiér hľadiaci do kamery sa stal novým romantickým hrdinom.
V sociálnych médiách začali vznikať stránky (Dievčatá G. C., Princezné G. C., Jamky G. C.) venované „najsexi premiérovi Európy a najkrajšiemu mužovi sveta“, plné jeho fotografií a fotomontáží so srdiečkami.

Všade ho vítajú davy občanov.
Všade ho vítajú davy občanov.
Zdroj: Archív NMH

Svojho miláčika nežne volajú Peppy, Daddy alebo Džudžú. Jeho meno je najvyhľadávanejším heslom na Pornhube (i keď vám vyhodí len jeho prejavy), ba píšu o ňom i erotické poviedky (Moja karanténa s tebou, Päťdesiat odtieňov Conteho). Pečú torty s jeho podobizňou, maľujú jeho portréty, lepia si ho do albumov a „montujú“ jeho tvár na telá známych milovníkov. (Pamätáte si scénku s hrnčiarskym kruhom z Ducha? Demi Moore už robí vázu aj s Peppym.)

Pokračovanie na ďalšej strane...

Thomas Alva Edison

Neznáme fakty o Edisonovi: Niektoré sú ako z rozprávky

Populárne články
S partnerom MILOŠOM BLAŽEKOM boli spolu päť rokov, v septembri sa zasnúbili.

Obeťou aj prvá učiteľka. EVA ŠUCHTEROVÁ prehrala boj s kovidom, nedožila sa ani svadby

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Ostrihoňová otvorene o materskej dovolenke: Do práce si odskočila už 6 týždňov po pôrode

Pri príležitosti nášho jubilea sme načreli do archívu. Život navštívil jednu z prvých slovenských hlásateliek v televízii aj v rozhlase.

Život navštívil legendárnu HANU KOŠČOVÚ. Čo prezradila o svojej práci a po čom túžila?

Ilustračná snímka

Dvanásť horoskopov pre všetky znamenia. Čo vás čaká a neminie od 5. do 11. marca?

Thomas Alva Edison

Neznáme fakty o Edisonovi: Niektoré sú ako z rozprávky

Alkohol ničí mozgové bunky. Je to pravda?

Alkohol ničí mozgové bunky. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia