Zaujímavosti

Nové vydanie týždenníka ŽIVOT už na vás čaká! V predaji od štvrtka 24.novembra 2022

redakcia
redakcia
23.11. 2022 12:00
Diskusia ()
×
Zaujímavosti

Nové vydanie týždenníka ŽIVOT už na vás čaká! V predaji od štvrtka 24.novembra 2022

redakcia
redakcia
23.11. 2022 12:00
Diskusia ()
×

V najnovšom čísle týždenníka ŽIVOT nájdete:

  • Tajomstvo dokonalej postavy Sklenaříkovej odhalené, plus ďalšie pikošky z jej súkromia
  • Ako sa speváčka Tina vzoprela skleróze multiplex?
  • Hasičovi Jánovi počas služby podpálili dom, v ktorom práve spali deti
  • Exšéf Drlička o šikane a zákulisí odchodu. Čo plánuje ďalej?
  • Zaujímavosti o návšteve Johnnyho Deppa vo Zvolenskej Slatine, kde bude spať?
  • Medicína babičiek: vraciame sa k spôsobu liečby našich predkov?

To nevymyslíš, to je ŽIVOT!

Ani sa nenazdáme a sú tu

Vianoce. Najkrajšie sviatky roka. Čas zastaviť sa, odpútať sa od bežných vecí, tešiť sa z prítomnosti milovaných, blízkych. Ale je tu ešte niečo – koncoročné bilancovanie uplynulých mesiacov. Zatiaľ čo so strašiakom koronavírusom sme sa ako-tak naučili žiť, do života nám prišli ďalšie skúšky. Akoby sme si ani na chvíľu nemohli vydýchnuť...

 

Neistota na každom kroku. Najväčším šokom bola a stále je vojna u našich východných susedov, ktorá neustáva. Aj v tomto kontexte Slovákov začala trápiť rekordná inflácia, zdražovanie energií, výrazne hlbšie do vrecka máme aj v potravinách. Napriek všetkému, milí naši čitatelia, nás čakajú posledné týždne tohto roka, odhliadnuc od negatív, ktoré neovplyvníme, vám prajem, aby ste ich prežili v zdraví, v pokoji a spokojnosti. Verím, že k pravej sviatočnej atmosfére prispeje aj váš obľúbený ŽIVOT.

 

Ani tento rok totiž nebude chýbať náš advent plný darčekov. Už o týždeň vo vydaní č. 48 nájdete mikulášsku nádielku – mix pracovných zošitov pre všetkých školákov aj predškolákov v predaji vo vybraných stánkoch. V ŽIVOTE č. 49 nájdete ako darček krížovky a zároveň nebude chýbať špeciálna príloha plná sviatočných receptov na štedré a lacné Vianoce. O svoje kuchárske umenie sa s nami podelila aj známa herečka Hana Gregorová. A vo vianočnom dvojčísle sa už tradične bude skrývať nástenný kalendár na rok 2023. Máte sa na čo tešiť!

 

Veronika Bocková, šéfredaktorka

Diskusia