Zaujímavosti

Keď raz pôjdem do dôchodku... Stikprint fotoobrazy chcem ako darček

PR článok
PR článok
25.12. 2020 0:01
Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: www.stikprint.sk
Zaujímavosti

Keď raz pôjdem do dôchodku... Stikprint fotoobrazy chcem ako darček

PR článok
PR článok
25.12. 2020 0:01
Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: www.stikprint.sk

Teraz môžte aj vy využiť super zľavu 20% pri objednávke minimálne 3(tri) kusy na www.stikprint.sk. Stačí zadať v pokladni KOD: 20DARCEK Platnosť kupónu je obmedzená

Ešte pozor: Zľava bude odpočítaná až pri expedícii a nie hneď v pokladni!

Niekedy samej sebe nadávam, že musím byť tou najaktívnejšou časťou nášho pracovného tímu. Aby som teda bola úprimná, hlavne čo sa týka tej mimopracovnej činnosti, tam každý vie, že sa na mňa dá spoľahnúť. Zorganizujem, zariadim, pripomeniem, priveziem/odveziem, vymyslím všetko, aby moji kolegovia prišli na hotové. A tak mi väčšinou prischne aj výber darčeka pre oslávenca pred temer každou narodeninovou/meninovou oslavou ktorékoľvek kolegu z nášho oddelenia. Niežeby som nebola kreatívna, ale musím priznať, že aj mne už miestami dochádzajú nápady. A hlavne veď to poznáte – sto ľudí, sto chutí...
Raz som si pri prechádzaní kanceláriami mojich kolegov uvedomila jednu vec – každý mal v nejakej forme (viac či menej kvalitnej) vytlačené fotografie nielen svojej rodiny, ale dokonca aj z firemných eventov/akcií.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: www.stikprint.sk

www.stikprint.sk

Tak som si povedala, že na najbližší rok mám o ideálny darček pre všetkých vystarané – všetci dostanú fotobrazy a bodka. Lenže, čo sa mohlo vyzerať ako skvelý nápad, nebolo také jednoduché zrealizovať.
Aký rozmer fotiek?
Ako z menej kvalitných fotiek vytlačím pekné a hlavne reprezentatívne obrázky?
Aké fotorámiky? V akom dizajne?
S akou inštaláciou? Z údržby ma niekam pošlú, keď ich budeme žiadať o zavesenie rámikov na steny.
Našťastie žena a google naozaj majú odpoveď na všetko. Pri prehľadávaní viacerých webstránok som natrafila na webovú aplikáciu Stikprint. A zrazu boli všetky moje odpovede zodpovedané a obavy zažehnané.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: www.stikprint.sk

www.stikprint.sk

  • Takto JEDNODUCHÉ TO BOLO:
    Aký rozmer fotiek? Fotobrazy Stikprint sú v jednotnom rozmere 20 x 20 cm (čiže štvorec). Z týchto štvorcov sa dajú kreatívne alebo aj predvídateľne  tvoriť rôzne grafiky na stene – čím vyšší počet fotobrazov, tým naozaj krajšiu a pamätnejšiu fotostenu dokážete vytvoriť.
  • Ako z menej kvalitných fotiek vytlačím pekné a hlavne reprezentatívne obrázky? Tento problém jednoducho vyriešila aplikácia Stikprint za mňa. Aj fotografie s menším rozlíšením dokáže premeniť na naozaj kvalitné a profesionálne fotky.
  • Aké fotorámiky? V akom dizajne?
    Biela farba je podľa môjho názoru elegantnou a nikdy nestarnúcou klasikou. Navyše je tak neutrálna, že sa hodí do akéhokoľvek priestoru. (Áno, niektorí kolegovia odmietli si tieto fotobrazy nechať v kancelárii a tak sa im páčili, že zdobia steny ich domácich priestorov ).
  • Inštalácia?
    Ako to povedať...Tak ako viem byť kreatívna, tak viem byť nešikovná. Vŕtanie alebo zavesenie niečoho je pre mňa nočnou morou. A ako som písala vyššie, kolegovia z údržby by určite neboli nadšení predstavou, že by mi mali pomáhať. Avšak aj tento problém Stikprint vyriešil za mňa. Fotobraz je vybavený lepiacou páskou s ochrannou fóliou. Po jej odlepení sa fotobraz dá nalepiť a odlepiť na x-krát. Ak teda nejaký z mojich kolegov zmení kanceláriu (samozrejme z dôvodu povýšenia), fotobrazy poputujú s ním, nech nezabudne na svojich bývalých kolegov.

A ja, ja raz, keď pôjdem do dôchodku, tak moji kolegovia budú mať najjednoduchší výber darčeka. Prajem si „len“ mať zhmotnené všetky tie spomienky (dajme tomu že aj úspechy, aj neúspechy) na fotobrazoch od Stikprintu. Bude to určite pekná zbierka! www.stikprint.sk

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: www.stikprint.sk
Poslať emailom
Ilustračná snímka

Netradičné bývanie či nová dominanta New Yorku... Tucet bizarností, ktoré musíte vidieť!

Populárne články
Grófka Sophie

Vychádzajúca hviezda na kráľovskom nebi: Briti GRÓFKU SOPHIE zbožňujú

Ilustračná snímka

KĽÚČOVÉ SLOVÁ podľa znamenia zverokruhu: Ktoré sú tie vaše?

Rodina LADISLAVA STRÍŽA podniká v pohrebníctve od 40. rokov minulého storočia.

Šéf pohrebných služieb: Pripravme sa na to, že v jednej rodine zomrú na kovid viacerí

Dorota Nvotová

DOROTA NVOTOVÁ má nekonečného sporu Matoviča so Sulíkom plné zuby: Drsný odkaz politikom

Eva Varholíková Rezešová

Okázalý luxus jej nič nehovorí: EVA VARHOLÍKOVÁ RAZAŠOVÁ si našla nové bývanie

STANLEY MATTHEWS sa ako rytier správal na ihrisku i v živote.

Stanley Matthews bol prvý futbalista, ktorý sa mohol pýšiť titulom sir. Je to pravda?

Zobraziť viac