Rozbehla si vlastné podnikanie a nebojí sa ukázať ženské telo také, aké je. Lenže pozastaví sa vám rozum z toho, čo jej odkazujú ľudia.

Ako informuje Daily Star, Karinu Irby, dizajnérku plaviek, sleduje na Instagrame viac ako 1,2 milióna ľudí. Vôbec sa nehanbí ukázať svoje ženské telo, pričom nič nepotrebuje skrášľovať cez filtre. Nehanbí sa za svoju celulitídu a chce týmto spôsobom dodať aj iným ženám sebavedomie. Ale opäť sa potvrdilo, že zákernosť ľudí nemá žiadne hranice.

Karina nedávno prehovorila o tom, ako sa jej ľudia vyhrážali smrťou len kvôli tomu, že ukázala svoju celulitídu. "Je môj zadok naozaj na zabitie?" spýtala sa na sociálnej sieti. „Množstvo negatívnych názorov, vyhrážok smrťou a odsudzovania je skutočne šialené! Ak ti vadí moja celulitída, problém je v tebe!" rázne odkázala.

Ona sa však ničoho nezľakla a pridala ďalšiu fotku, na ktorej zachytila svoje telo bez akýchkoľvek úprav. "Postavte sa za seba," uviedla v príspevku. Odkazuje, aby sa nikto nebál byť sám sebou a nech sa hlavne nehanbí za to, kým je.

FOTKY K ČLÁNKU NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia