Zaujímavosti

Je to v rukách mladých!

PR článok
PR článok
15.11. 2021 0:00
Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: CCC
Zaujímavosti

Je to v rukách mladých!

PR článok
PR článok
15.11. 2021 0:00
Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: CCC

Skĺbiť módu a udržateľnosť je perspektívou pre všetky úspešné a rýchlo rastúce značky. CCC si zakladá na tom, aby uspokojilo aj tých najnáročnejších lovcov najnovších módnych vychytáviek a zároveň sa pridalo k zodpovedným spoločnostiam.

O budúcnosť sa nielen musia, ale aj vedia a chcú postarať mladí! Vedia, že nemáme ani plán B, ani planétu B a o to, aby sa na nej dalo naďalej pohodlne žiť by sa mal každý v rámci svojich možností pričiniť.

Kúpiť si nové topánky je radosť a tá sa môže znásobiť v prípade, keď kupujúci vie, že na výrobu jeho obuvi boli použité recyklované materiály. Keď sa k tomu pridá fakt, že za dizajnom stoja ľudia, ktorí sa skôr či neskôr budú podieľať na tvorbe módy budúcnosti, pocit radosti z výberu obuvi na usmoklené dni ešte vzrastie.

Spoločnosť CCC na to dala fantastickú príležitosť mladým. Študentov umeleckých škôl formou súťaže vyzvala, aby navrhli kolekciu obuvi, ktorá bude spĺňať tieto tri kritériá: Be Fashion – Be Trendy- Be Eco.

Okrem príležitosti sa mladí študenti umeleckých škôl do súťaže zapojili aj preto, lebo ich návrhy mali perspektívu nezostať len na papieri. Porotu na čele s kreatívnou riaditeľkou spoločnosti CCC Valeriyou Musina očarila práca výherkyne súťaže, študentky Academy of Fine Arts v poľskej Lodži Joanny Wilczyńskej natoľko, že ju uviedla na trh so slovami: „Dúfam, že zákazníkom sa kolekcia bude páčiť rovnako, ako nám.“

Ilustračné foto
Zdroj: CCC

Kapsulová kolekcia Lasocki od CCC na jeseň a zimu ponúka maximálne štýlové, praktické a pohodlné topánky pre celú rodinu. Milovníci prírodných farieb a podrážok s efektom surovej gumy a vzorom recyklovaného plastu očaria všetky fashionistky, ktoré chcú, aby hneď na prvý pohľad bolo poznať, že nakupujú zodpovedne.

Celá kolekcia si udržiava štandard produktovej rady Lasocki, na ktorý sú jej dlhoroční fanúšikovia zvyknutí. Je zárukou pohodlnej a štýlovej obuvi pre všetky vekové kategórie a môže sa popýšiť tým, že sa rok čo rok triafa do vkusu malých i veľkých milovníkov módy. Zladená kolekcia spadajúca do predstavy o štýlovej topánke na nasledujúcu sychravú sezónu fantasticky ladí k plyšovým bundičkám, ležérny šmrnc pridá kvalitným vlneným kabátom či oversized bundám s ultra - moderným károvaným vzorom. Detské topánočky z najnovšej kolekcie sa skvele hodia k metalickým prešívaným bundám v hravých cukríkových farbách a zažiaria aj pri čiernych zateplených bikerských bundách, v ktorých sa mladé slečny právom cítia ako hviezdy školského dvora.

Maminy si topánky z novej kapsulovej kolekcie radi obujú aj k zavinovacím plyšovým kabátom s dĺžkou po členky či k ľahkým vatovaným bundám s efektom kabátu.

Ilustračné foto
Zdroj: CCC

Kapsulová kolekcia produktovej rady Lasocki má vďaka angažovaniu mladých talentov a použitiu recyklovaných materiálov hneď niekoľkonásobný presah. Spoločnosť CCC plánuje v podobných aktivitách pokračovať aj v budúcom roku a sprostredkovať tak možnosť začínajúcim tvorcom šperkov, doplnkov a obuvi zažiť pocit úspechu a perspektívy svojho štúdia ešte počas neho.

Najnovšiu kapsulovú kolekciu z dielne mladej študentky dizajnu nájdete na e – shope www.ccc.eu/sk, v aplikácii CCC a v kamenných predajniach.

Diskusia

K tomuto článku nie je možné pridávať diskusné príspevky.