Mona Hurry má 102 rokov a žije v domove dôchodcov Castor Lodge Care Home v Peterboroughu. Je známa tým, že zbožňuje futbalistu Davida Beckhama, a práve ten spravil niečo, na čo nikdy nezabudne.

Ako informuje BBC, Mona má vo svojej spálni zavesený kalendár s bývalým kapitánom Anglicka. V živote si prešla všeličím, počas druhej svetovej vojny lúštila šifry v komunikácii Nemcov. No keď príde na futbal a Davida Beckhama, celá žiari. Preto jej známy futbalista spravil veľké prekvapenie.

Aby sa jej poďakoval za toľkú podporu, usporiadali pre ňu v domove dôchodcov párty s tematikou Davida Beckhama, pričom dostala aj jeho maketu v životnej veľkosti. Lenže to nebolo všetko. Skutočná futbalová hviezda jej poslala video správu. Uviedol v nej, že mu pracovníci opatrovateľského domu prezradili, aká je neuveriteľná žena.

"Chcem sa vám tiež osobne poďakovať, pretože viem, že ste sledovali moju kariéru - celú moju kariéru - a viem, že ste veľkým futbalovým fanúšikom," odkázal. "Takže som vám chcel veľmi pekne poďakovať za všetku podporu v priebehu rokov," dodal. „Mona bola ohromená video správou a nemohla uveriť, že pre ňu urobil niečo také špeciálne," uviedol domov dôchodcov.

FOTKY K ČLÁNKU NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia