Priviesť dieťa na svet je hotový zázrak, a preto by sa žiadna žena nemala hanbiť za svoje telo, strie či celulitídu.

Presne toto posolstvo šíri influencerka a mamička Sarah Nicole Landry. Na sociálnej sieti Instagram má milióny followerov a nemala problém uverejniť fotografiu, na ktorej je kompletne nahá. Ukazuje, ako sa jej telo zmenilo po pôrode a je na to hrdá, informuje Daily star.

Sarah je mamička štyroch detí. Na uverejnenej sníme si prekrývala intímne partie, no je vidno, ako sa jej telo zmenilo. Nevníma to ako niečo zlé, práve naopak. K pozitívnemu prístupu voči svojmu telu chce povzbudiť aj iné ženy. Ukázala svoje strie a celulitídu a sama tvrdí, že nemôže byť viac hrdá na to, čo všetko dokázalo jej telo.

Nechcela by ani vrátiť čas, keď vidí, čo sa im spoločne podarilo. "Vrátiť sa späť znamená požiadať o vymazanie. Ako by som mohla žiadať niečo také?" pýta sa mamička na sociálnej sieti. "Keď som žila a tisíckrát sa nadýchla a vydýchla v jeden jediný deň," dodala. "Ako by som mohla žiadať o návrat v čase, čo by vymazalo všetky veci, ktoré sme spolu dokázali? O to jednoducho nemôžem žiadať," odkázala Sarah.

FOTKY K ČLÁNKU NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia