Všetko je možné. Dôkazom toho je Colleen Heidemann z Los Angeles, ktorá odštartovala svoju kariéru modelky vo veku 69 rokov.

Momentálne má Colleen už 73 rokov, no na svoj vek vyzerá výborne. Na sociálnych sieťach ju sledujú státisíce ľudí a vyhlasuje, že neexistuje nič také ako oblečenie pre starých ľudí. Informuje o tom Daily Star. "Obliekam sa, ako chcem," vyhlásila.

Tento postoj si zachováva aj napriek neprajníkom či trollom, ktorí ju otravujú na sociálnych sieťach. Chce byť inšpiráciou pre ženy. Nedávno jej niekto skritizoval plavky, ktoré mala na sebe. Dotyčný človek uviedol, že nie sú primerané k jej veku. "A ja hovorím - noste to, v čom sa cítite dobre! Každé telo je telo do plaviek!" povedala rázne Colleen .

Svojim sledovateľom odkazuje, aby si nikdy nepripúšťali k srdcu takúto kritiku. Nesmú dovoliť, aby ich definovali iní ľudia. Colleen je veľkou inšpiráciou. Nielenže sa stala modelkou, keď mala 69 rokov a vždy je sama sebou. Otvorene hovorí aj o problémoch. V aktuálnom štádiu života sa jej telo mení veľmi rýchlo, no nevzdáva to. Ide si za svojím snom a je až obdivuhodné, ako sa o seba stará. Táto 73-ročná žena si s radosťou zacvičí pilates a nejaká kritika ju určite nevyvedie z miery.

FOTKY K ČLÁNKU NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia