Vybláznila sa! Mama troch detí sa počas pandémie pustila do renovácie svojho bytu. Teraz priznáva, že z výsledku majú mnohí bolehlav.

Detská zdravotná sestra Emma McAllister sa pustila do úpravy, keď počas pandémie trávila celé dni vo svojom trojizbovom domčeku v anglickom meste Washington. Na výzdobu v motíve jedného z jej obľúbených zvierat - zebry - minula 8 000 libier (9 400 eur).

"Experimentovala som s pestrými farbami a vzormi, aby sa môj domov stal šťastným miestom počas toho hrozného obdobia," vysvetlila pre Mirror 35-ročná mamička troch detí, 11-ročného Noaha, 8-ročného Zaca a 7-ročného Felixa. "Vždy som milovala zebry a našla som toľko rôznych bytových interiérov s týmto vzorom, že som sa rozhodla použiť ho v celom svojom dome." Začalo to v roku 2020 veľkou potlačou zebry, ktorú umiestnila do spálne, až postupne všetko zladila do čierno-bielej farby, vrátane maľovky či zebrích pruhov pri schodoch. Celá "zebria prerábka" trvala šesť mesiacov a suma 8-tisíc eur, ktorú do nej vrazila, pokryla aj náklady na inštaláciu vane do spálne a pridanie falošného komína a ohňa v obývačke.

A hoci Emma miluje svoj zebrí dekor, hovorí, že nie každý je taký nadšený. "Reakcie na môj domov sú zmiešané, nie každému sa páči," priznáva. "Jeden človek napríklad povedal: 'Z vášho domu by ma bolela hlava'. Jej deti najprv tiež neboli nadšené, postupne si však zvykli, že kam sa pohnú, tam narazia na zebru. Pokiaľ ide o Emmine plány do budúcnosti - dúfa, že jedného dňa svoju múzu uvidí. "Ešte som žiadnu zebru nestretla, ale mojím snom je ísť na safari a zažiť ich naživo," dodala.

AKO VYZERÁ DOM S MOTÍVOM ZEBRY, SI POZRITE VO FOTOGALÉRII...
Diskusia