Došla jej trpezlivosť. Okolo Zuzany Strausz Plačkovej (31) bol vždy rozruch. Jedni ju milujú, iní ju majú v zuboch. Ona si z toho ťažkú hlavu nerobí. Sú však hranice, ktoré ľudia nemôžu prekročiť.

Zuzana je známa tým, že má názory ľudí "na saláme" a ohováranie vypúšťa. Príde však moment, kedy aj ona povie stop. Najmä pokiaľ ide o jej blízkych a jej rodinu. Na to zrejme zabudla jedna slečna, ktorá si vyrobila veľké problémy. Plačková totiž povolala svojho právnika a vyzerá to tak, že pôjde do tuhého.

Zdroj: MATEJ KALINA

"Ja nechcem venovať negatívnu energiu na svojom profile na negatívnych ľudí, ale prišlo mi zopár správ, čo ste zaregistrovali, že ma osočuje nejaká ženská, osošuje mňa, osočuje Diona. Nie je to prvá ani posledná osoba, ktorou sa zaoberá môj právnik. Aktuálne si k tomu prizval aj kolegov z Českej republiky. Spoločne spisovali žalobu, ktorá sa podala. V aktuálnych dňoch bude aj doručená danej osobe, takže ja nemám naozaj kapacitu, aby som riešila nejaké žabomyšie vojny a nechala sa ďalej osočovať. Riešime to právne. Tá osoba si ani neuvedomila, koľko zákonov porušila, čo mi je ľúto, ale nie je prvá ani posledná osoba, s ktorou som to riešila takto," povedala na sociálnej sieti influencerka a podnikateľka.

VIAC FOTO PLAČKOVEJ AJ ZÁBERY S JEJ SYNČEKOM NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia