Herečka z obľúbeného sitkomu Susedia prehovorila o jej živote po rozvode i o výhodách samoty, ktorú si stále užíva. Prezradila, že ku šťastiu jej treba len dvoch chlapov, ktorí jej boli najväčšou oporou aj počas lockdownu.

Zatiaľ čo jej exmanžel Štefan Skrúcaný (61) si užíva ďalší vzťah a teší sa z len rok a pol mladej dcérky, Zuzana Tlučková (59) si naopak ešte stále užíva slobodu aj samotu. Prázdnotu vo svojom živote nepociťuje a žiadny iný chlap jej nechýba. Vo svojom živote je totižto najšťastnejšia so svojimi dvomi dospelými synmi, ktorí jej robia radosť každý deň. Práve oni jej boli najväčšou oporou aj počas ťažkého obdobia bez roboty a v lockdowne.

„Obaja synovia sú u mňa, napriek tomu, že sú dávno dospelí. Starší sa ku mne vrátil minulý rok, sedem rokov býval v prenajatom byte v Pezinku, ale rozišiel sa s priateľkou. Mladší doštudoval vysokú školu, má 26 rokov, ešte býva u mňa,“ prezradila o svojich deťoch pre svetevity.sk. Po návrate do starých koľají v robote je Zuzana Tlučková vyrovnaná aj šťastná so životom. To, čo najviac potrebuje, našla pri svojich synoch a exmanželovi nemá čo závidieť. Práve naopak sa teší aj zo Skrúcaného novej rodiny a udržiavajú si spolu dobré vzťahy.

V GALÉRII NÁJDETE ZÁBERY Z 15. VÝROČIA SUSEDOV
Diskusia