Odkedy sa influencerka a podnikateľka Zuzana Strausz Plačková (31) stala mamou, jej synček Dion je pre ňu zmyslom života. Najnovšie sa však stal jej malý poklad predmetom vydierania.

Zuzane napísala istá Češka, ktorá mala fotku malého Diona so slovami: "Mám to zverejniť alebo pošleš 1000 eur." Oháňala sa tým, že má kontakty v českých médiách a práve tam by mal záber Plačkovej syna skončiť.

Zuzana len neveriacky krúti hlavou. "Aj takéto idividuá existujú, ktoré sa ma snažia vydierať. Neviem, čo si ten človek myslí, že teraz unikla fotka Diona a som teraz zrútená?" pýtala sa vo videu podnikateľka a pokračovala: "Mám tak nádherného syna a ja sa ho snažím chrániť, práve pred takýmito ľuďmi, ako sú tieto hyeny, ktoré si myslia, že mi tým ubližujú. Skôr mi je to ľúto, že zneužívajú malé nevinné dieťa..."

Zdroj: MATEJ KALINA

A hoci Zuzana pridáva fotky jej drobca, vždy jeho tváričku zakryje. "Ešte nie je ten čas, aby bol na sociálnych sieťach," uzavrela starostlivá mama a na záver iba dodala, že nerozumie, ako takéto veci môžu robiť ženy. Tie možno raz budú tiež matkami.

VIAC FOTO PLAČKOVEJ A JEJ RODINKY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia