Nedávno dala naša najznámejšia influencerka Zuzana Strausz Plačková (30) svetu na známosť, že s manželom Reném sa prvýkrát stanú rodičmi.

Plačková  priznala, že dieťa sa im podarilo počať krátko po prepustení z cely predbežného zadržania, kde sa s Reném ocitli minulý rok v septembri. Muži zákona ich zadržali pre obvinenie z drogovej trestnej činnosti a z členstva v zločineckej skupine. Po prepustení sa ich právnik vyjadril, že vyšetrovanie bude pokračovať na slobode. Odvtedy je okolo celej kauzy ticho a Z. Plačková si život užíva tak ako predtým. Cestuje, zabáva sa, rozširuje biznis…

Zuzana a René sa stanú rodičmi.
Zdroj: MATEJ KALINA

Nový Čas však zistil, že keby sa jej vina v celej kauze preukázala, možný trest by toto tehotenstvo mohlo ovplyvniť. „Za predpokladu, že by bola pani Plačková právoplatne odsúdená na nepodmienečný trest odňatia slobody a musela by nastúpiť do výkonu trestu, mohla by požiadať o odklad,“ prezradil denníku právnik Róbert Bános s tým, že jednou z možností je oddialenie trestu na jeden rok. V prípade, že by bol trest kratší ako desať rokov, možnosťou by bolo aj domáce väzenie.

FOTKY ZO ZATÝKANIA MANŽELOV NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia