Anglicko sa rozhodli opustiť, pretože kráľovský život pre nich nebol ten pravý. Svojich povinností sa síce zriekli, no stále sa obklopujú luxusom ako králi!

Harry (36) a Meghan (39) sú si dobre vedomí svojou dôležitosťou a aj hodnotou, a preto poriadne investovali do špičkovej ochrany. Bezpečnostný tím, ktorý dohliada na vojvodov zo Sussexu a ich deti, bol pridelený Gavinom de Beckerom (65) - bývalým šéfom bezpečnosti prezidenta Ronalda Reagana. Medzi jeho klientov údajne patrí aj najbohatší človek sveta, šéf Amazonu Jeff Bezos (57),  Tom Hanks (65), Jennifer Lawrence (30), Madonna (62), Cher (75) a Barbra Streisand (79).

Spoločnosť, ktorá chráni princa Harryho a jeho manželku Meghan,  tiež poskytuje lekársku podporu a dokonca prevádzkuje súkromnú službu The Private Suite na letisku v Los Angeles. Harry síce nemá súkromný tryskáč, no za členstvo v súkromnej leteckej spoločnosti platí štyri tisíc eur ročne okrem leteniek, ktoré stoja približne ďalších tri tisíc.  V cene má zahrnuté súkromné schodisko z lietadla a luxusné SUV-éčko, ktoré ho odvezie na súkromný terminál!

NAZRITE DO LUXUSNEJ VILY HARRYHO A MEGHAN V CALIFORNII CEZ NAŠU GALÉRIU
Diskusia