Chcú raziť novú pokrokovú cestu.

Ako uvádza dvojica na svojom Instagrame, pre tento zásadný krok sa rozhodli po mnohých mesiacoch uvažovania.  "Máme v úmysle ustúpiť ako „starší“ členovia kráľovskej rodiny a snažiť sa o finančnú nezávislosť," napísali na svojom konte dodávajúc, že kráľovnú hodlajú podporovať aj naďalej.

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu plánujú vyvážiť trávenie svojho času medzi Spojeným kráľovstvom a Severnou Amerikou, pričom však mienia plne podporovať Jej Veličenstvo kráľovnú, Spoločenstvo národov a organizácie, nad ktorými majú patronát.

Harry a Meghan chcú najmä dobro pre svojho syna. Len nedávno sa vrátili zo svojej šesťtýždňovej dovolenky strávenej v Kanade. Život na dvoch svetadieloch im podľa ich slov umožní vychovávať Archieho s úctou voči kráľovskej tradiícii, do ktorej sa narodil, ale taktiež s dostatočnou voľnosťou a priestorom, ktoré v ďalšej kapitole života potrebujú.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

“After many months of reflection and internal discussions, we have chosen to make a transition this year in starting to carve out a progressive new role within this institution. We intend to step back as ‘senior’ members of the Royal Family and work to become financially independent, while continuing to fully support Her Majesty The Queen. It is with your encouragement, particularly over the last few years, that we feel prepared to make this adjustment. We now plan to balance our time between the United Kingdom and North America, continuing to honour our duty to The Queen, the Commonwealth, and our patronages. This geographic balance will enable us to raise our son with an appreciation for the royal tradition into which he was born, while also providing our family with the space to focus on the next chapter, including the launch of our new charitable entity. We look forward to sharing the full details of this exciting next step in due course, as we continue to collaborate with Her Majesty The Queen, The Prince of Wales, The Duke of Cambridge and all relevant parties. Until then, please accept our deepest thanks for your continued support.” - The Duke and Duchess of Sussex For more information, please visit sussexroyal.com (link in bio) Image © PA

Príspevok, ktorý zdieľa The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

Hoci známa dvojica hovorí o pokračovaní spolupráce s kráľovskou rodinou, jej členovia neboli vopred nijako varovaní ani požiadaní o radu. Hovorkyňa Buckinghamského paláca pre portál BBC uviedla: „Chápeme ich túžbu robiť veci inak, ale toto sú komplikované záležitosti, ktoré si vyžadujú určitý čas."

Ako uvádza portál Daily Mail, podľa jedného zdroja z paláca však boli kráľovná a jej rodina "hlboko sklamaní“, a podľa ďalšieho „šokovaní, zarmútení a rozzúrení“.

 

Ilustračná snímka

Bývanie budúcnosti? Podobnosť týchto stavieb s logami známych spoločností nie je náhodná

Populárne články
Rosie a Poppy

Domáci miláčikovia hviezdami internetu: Mačky majú na Instagrame 30-tisíc sledovateľov

Ilustaračná snímka

Dvanásť horoskopov pre všetky znamenia. Aký bude tento týždeň?

Z Česka odišiel zo sveta luxusu. ŠTEFAN FARKAŠ dnes pomáha ľuďom v núdzi úplne zadarmo.

Nechceme peniaze: Združenie HAKA hľadá zmiznuté vozidlá i stratených ľudí úplne zadarmo

Mamie Gummer so synom.

Akoby jej z oka vypadla. Viete, kto je matkou talentovanej Mammie Gummer?

Ak nechcete byť sami, Diana odporúča, aby ste boli aktívni a nebáli sa.

Známa poradkyňa zo Svadby na prvý pohľad: Toto sú najčastejšie vzťahové problémy jej klientov

Ilustračná snímka

Vylučujú metán všetky bylinožravce?

Zobraziť viac
Diskusia