Martin Malachovský (52) sa o svojej diagnóze dozvedel ešte pred dvomi rokmi, napriek tomu sa snažil žiť bez akýchkoľvek obmedzení. Skleróza multiplex je ochorenie, ktoré postihuje centrálny nervový systém a nedá sa liečiť, čo bolo spočiatku pre umelca obrovským šokom.

V ťažkých chvíľach je mu oporou najmä rodina. Dcéra Kristína Kocian (26) tvrdí, že vzťah, ktorý si jej rodičia vybudovali, zákerná choroba ešte umocnila. „Myslím si, že toto ochorenie mojich rodičov ešte viac zomklo. Vidím ich stále spolu, naozaj sa veľmi milujú, vidím, že napriek tomu všetkému sú stále dobre naladení, zvládajú to s humorom, sú stále veľmi optimistickí. To v preklade znamená, že v domácnosti sa nám nejaká veľká zmena neudiala. Skrátka s tým žijeme a mama aj otec to zvládajú absolútne dokonale. Myslím si, že sú silnejší než kedykoľvek predtým,“ povedala nám.

Iveta Malachovská (54) dcérine slová potvrdila. „Na mojom vzťahu sa vôbec nič nezmenilo, Martinka ľúbim a som tu pre neho v každej chvíli, všetkým ženám na svete by som dopriala takého výnimočného, úžasného a pozorného manžela. Sme zohratá dvojka, ktorá to spolu ťahá krásne dlhé roky, a verím, že spoločne prekonáme všetky prekážky... Ďakujem všetkým, ktorí nám budú priať a držať palce,“ dodala moderátorka.

Dojímavé vyznanie Ivety Malachovskej chorému manželovi si môžete prečítať v najnovšom vydaní týždenníka Život č. 27 (v predaji od 2. júla 2020).

Ilustračná snímka

10 rád, ako sa nenakaziť jedlom? Tieto pravidlá by ste mali dodržať!

Populárne články
Ilustračná snímka

Nebola chorá, len zrazu začala spomínať smrť. Tušila, že sa to stane?

Tereza Nvotová

Netradičný film s hororovou zápletkou: TEREZA NVOTOVÁ prichádza s novým projektom

MIROSLAVU DUBAJOVÚ hodnotili v dedine ako ženu s agresívnou povahou.

Bezcitné vrahyne: Dubajová vraj retardovaného exmanžela na vraždu poštárky „iba“ nahovorila

Ilustračná snímka

V španielskej kráľovskej rodine to vrie: Bývalý kráľ odchádza z vlasti

Ilustračná snímka

Dvanásť horoskopov pre všetky znamenia. Čo vás čaká a neminie od 14. do 20. augusta?

Grafiti sú novodobá pliaga. Je to pravda?

Grafiti sú novodobá pliaga. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia