Slávni ľudia sa často stretávajú s nenávistnými a nepríjemnými hejtami zo strany ľudí, ktorí ich vôbec nepoznajú. Svoje o tom vie aj sympatický tanečník Laci Strike (48).

Nikto sa na ich názor nepýta, no oni aj tak radi komentujú a rovno hejtujú. Neznámi ľudia si na sociálnych sieťach ventilujú svoje emócie a svojím konaním ubližujú iným. Tentokrát si názor neznámej ženy čítal Laci Strike. A za všetkým bol jeho výzor. "Laci, daj tú bradu preč, veď si ako 70-ročný chlap. Nie je ti vidieť pekné zúbky a úsmev," napísala komentujúca.

Zdroj: MIROSLAV MIKLAS

A známy tanečník jej poslal reakciu. "Odpisujem ti v tvojej reči naspäť. Aby si to pochopila. Keď už si teda tykáme a poznáme sa takto internetovo, tak ti nastavím naspäť zrkadlo. Pozrel som si tvoje fotky a vyzeráš teda ok na 70-ničku. A obočko si toľko netrhaj, aby krajšie zažiarili tvoje očká. V pohode? Pochopila?" zneli jeho slová.

Celé to uverejnil na svojom profile a pridal aj vysvetlenie. "Keby som vám takéto odpovede dával. To by bola sranda celkom. Nie? Ja sa nestíham čudovať, čím sa zaoberajú ľudia. Ten koment je samozrejme zmazaný, ja tak nekomunikujem. Ale je mi lúto všetkých žien a dievčat na internete, ktoré to schytávajú podobne v komentoch. Rovnako všetkých hokejistov, športovcov, missiek, spevákov, ale aj detí, ktoré to jednoducho schytávajú tiež," napísal Laci a tým poslal ľuďom jasný odkaz.

LACI JE OTCOM. AKO VYZERAJÚ JEHO SYNĆEKOVIA? FOTKY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia