Známy moderátor sa stále zotavuje zo zdravotných problémov a už sa nevie dočkať, kedy sa opäť vráti do milovaných Tatier k horolezectvu.

Tak ako podstatná časť Slovenska, aj Marcel Forgáč sa tento rok rozhodol tráviť letnú dovolenku bez mora. „Dovolenka bola s mojimi parádnymi synmi a s ďalšími kamarátmi pod Tatrami na chalupe u mojich rodičov a bolo fantasticky. Plus taká nejaká domáca pohoda u nás doma, lebo moji chlapci majú veľa kamarátov na dedine. Čiže môžem zhodnotiť, že to boli také klasické prázdniny, aké sme mávali kedysi. Žiadne veľké zahraničie, človek sa v úvodzovkách tešil na Šíravu,“ povedal so smiechom obľúbený zabávač.

Hoci jeho veľkou vášňou je horolezectvo, počas voľných chvíľ si ho musel odoprieť. Potrápila ho totiž choroba. „Pravda je, že som bol chvíľku indisponovaný, lebo som prekonal chorobu a musím byť ešte v rekonvalescencii, takže s lezením začnem asi až teraz v auguste. Musel som si dať pauzu, musel som sa najskôr dostať do pohody,“ ozrejmil nám. Keď sme zisťovali, s akým ochorením bojoval, poriadne nás prekvapil. „Mal som prechodený zápal pľúc, ale nemal som, našťastie, koronu. Zaujímavé je, že chorobu som na sebe vôbec nespozoroval. Priznávam však, že som bol potom v strese, ale vyliečili ma, poležal som si týždeň v nemocnici a všetko je v najlepšom poriadku,“ ubezpečil nás.

Moderátor sa zo zdravotných problémov stále zotavuje. Aktuálne ho motivuje aj nová lukratívna ponuka z televízie. O aký džob ide sa dočítate v aktuálnom vydaní týždenníka Život č.32 (v predaji od štvrtka 6. augusta 2020).

FOTOGRAFIE MODERÁTORA V TATRÁCH NÁJDETE V GALÉRII.
Len ochutnať!

Nafukovacie nohavice či miniatúry jedla... Spestrite si deň poriadnou dávkou bizarností

Populárne články
Pre zobrazenie celého vtipu kliknite na obrázok.

Prinášame pondelkovú dávku humoru :) Zasmejte sa so Životom

Miroslav Žbirka

Fúúú... Tak to chce odvahu! MEKY ŽBIRKA poriadne riskuje

Ilustračné foto.Sponzorované

Nástraha pre začiatočníkov v pohybe? Tutoriály na internete

Diana Mórová

Herecká diva DIANA MÓROVÁ: Kto boli jej osudoví muži a prečo tak dlho tajila vzťah s Mokrým?

KAROL DUCHOŇ na snímke z roku 1979 so svojou mamou OĽGOU a dcéru DANKOU.

Krivda z detstva: Rodičia KAROLA DUCHOŇA museli atraktívny byt prenechať papalášom

Zatvorené fľaše kradnú priestor. Je to pravda?

Zatvorené fľaše kradnú priestor. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia