Už niekoľko týždňov sa na obrazovkách Markízy obľúbení moderátori prihovárajú svojim divákom v novom šate. Strojeným kostýmom, bujným príčeskom, bohatým lokniam a výraznému mejkapu odzvonilo. Vracia sa prirodzenosť!

Pracovať na zlepšení imidžu ľudského kapitálu a priblížiť sa zahraničným trendom si televízia Markíza zobrala za svoje. Niet sa čo čudovať. Moderátorskú osobnosť dnes podľa výsledkov viacerých zahraničných prieskumov diváci vnímajú najmä ako názorovú autoritu.

Vedci z anglo-amerického prostredia napríklad zistili, že ak moderátor televíznych novín hovorí o konkrétnom kandidátovi na prezidenta a náhodne sa pritom usmeje, jeho fanúšikovia a nerozhodnutí voliči majú tendencie dať mu svoj hlas.

Prieskumy navyše ukázali, že až 80 percent z opýtaných sa okrem obsahu správ zameriavajú na to, ako moderátor vyzerá a čo má oblečené. Respondenti uviedli, že celkový vzhľad spravodajcu ich zaujíma viac než vzhľad moderátora akéhokoľvek iného žánru.

˃˃˃ FOTOGRAFIE MARKIZÁKOV PRED A PO PREMENE NÁJDETE V GALÉRII ˂˂˂

Keďže imidž svojich tvárí vníma televízia ako mimoriadne dôležitý, zverila ho do rúk českej dizajnérky Pavly Hromkovej (52) a vizážistu celebrít Zdeňka Fencla (43). Cieľom ich práce bolo vytvorenie jedinečného spravodajského looku so špičkovým imidžom ich moderátorských hviezd, čo nám zároveň potvrdila Markíza.

„Tím imidžmejkrov – Zdeněk Fencl a Pavla Hromková – pracuje s našimi moderátormi v rámci programu TV Image/Star systém rovnako, ako spolupracuje v TV Nova. Znamená to, že moderátorom a moderátorkám vyberajú nielen štýl oblečenia, ale aj mejkap, štýl účesov a celkový imidž, ktorý zodpovedá nielen novým trendom, ale je kompatibilný so súčasným technickým vybavením štúdia, ako je osvetlenie, kamery či pozadie, ktoré používame,“ uviedla PR manažérka televízie Markíza Ľudmila Raceková.

Čo sa zmenilo? A čo si od premeny televízia sľubuje? Celý článok nájdete v najnovšom vydaní týždenníka Život.

Ilustračná snímka

"Tichí blázni" z celebritného rybníka: Toto sú naši najznámejší rybári

Populárne články
Dcéra Cindy Crawford, modelka Kaia Gerber.

Radšej veselé ozdoby: Dcéra CINDY CRAWFORD zvolila na nechty poriadny gýč!

VOJTĚCH (VOJTA) KOTEK, herec

Prišiel o skvelú pracovnú príležitosť: Herec VOJTA KOTEK skončil v nemocnici

Herečka sa o seba pravidelne stará, vyzerá výborne.

Tajná záľuba ZDENY STUDENKOVEJ: Neuveríte, kvôli čomu by bola schopná sa vzdať herectva

Realizátorky projektu (zľava) V. Dušičková, N. Svítková a K. Ďurčová.

Všetko tu stojí 0 EUR: Našli sme na Slovensku obchod, kde sa za odevy a hračky neplatí

Ilustračná snímka

V noci sa diali naozaj čudné veci. Náš oheň z ničoho nič zhasol a bola tam!

Svätená voda je nebezpečná. Je to pravda?

Svätená voda je nebezpečná. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia