Speváčka Suzie Hroncová prišla len v novembri o milovaného otca a uznávaného hudobníka Branislava Hronca (†81). Jej hnacím motorom je pre ňu milovaný synček Riško, ktorý musel byť hospitalizovaný.

Pre Suzie je jej synček všetkým. Aj v ťažkých momentoch, keď zomrel jej starostlivý otec, bol Riško jej slnkom smutných dní. Nedávno však skončil v rukách lekárov a pár dní pobudol aj so svojou známou mamou v nemocnici.

Zdroj: EMIL VAŠKO

"Tento môj malý milovaný kaskadér zase niečo vykabátil a tak sme strávili predĺžený víkend na Kramároch. Našťastie je už všetko ok a sme spokojní doma. A tak mi nedá sa nepoďakovať celému oddeleniu na detskej chirurgii, kde sa o nás veľmi dobre postarali! Tak ako po pôrode, kedy nám nebolo úplne do smiechu, tak aj teraz sa celý tím na Kramároch o tento môj najvzácnejší poklad veľmi pekne postaral," zverila sa na sociálnej sieti Suzie a pridala aj malú pikošku. Keď odchádzali domov, tak jej synček povedal: “Maminka ja nechcem ísť domov, ja zostanem tu v hoteli. Takže s takýmto pocitom odchádzal!"

SUZIE PRIDALA FOTKU Z NEMOCNICE! ZÁBER NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia