Slováci ju poznajú zo seriálu Milenky či z úspešnej komédie Šťastný nový rok.

ANTÓNIA LIŠKOVÁ (42) je rodáčka z Bojníc, ako mladá odišla do Talianska, kde si vybudovala úspešnú hereckú kariéru. Dnes posiela rodákom dojemný odkaz. Krajina, v ktorej teraz žije, totiž patrí k tým, ktoré koronavírus postihol najviac.

„Už mesiace som nevidela svoju rodinu, nemôžem ísť domov, všetkých nás kontrolujú, nemocnice sú plné, stavajú sa tu stany ako počas vojny. Verím a dúfam, že moje slová dokážu pomôcť. Držte sa,“ zverejnila na sociálnej sieti, pričom Slovákov zo srdca prosí, aby dodržiavali všetky pravidlá, ktoré zabránia šíreniu nákazy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ahoj Slováci, píšem Vám z Ríma a ako vsetci viete, tato hrozná epidémia Covid-19, zlomila do kolien celé Taliansko a rozširuje sa obrovskou rýchlosťou po celej Európe a celom svete. Zo srdca vás prosím aby ste nepodceňovali situaciu, to co sa tu bohužiaľ začiatkom stalo a udrziavajte do písmena všetky pravidla ktoré Vám určili. Kdo môže nech zostane doma, nezhromažďuje sa, umývajte si ruky a dezinfikujte čo najčastejšie. Udržiavate aspoň metrový odstup jeden od druhého a používajte ochranné rúška. Verte mi, to čo tu prežívame je strašné a len správne konanie každého jednotlivca, môže tomuto zabrániť aj na Slovensku. Je to len na nás. Ja nevidim už mesiace moju rodinu, nemôžem prísť domov, sme vsetci kontrolovaní, nemocnice sú plné, stavaju sa tu vojenské stany ako počas vojny. Ja verim a dúfam že moje slová dôkázu pomôcť. Držte sa. #jazostanemdoma . . L’Italia è forte, noi siamo forti e la sanità italiana ha dimostrato di essere in grado, anche se con tante difficoltà, di fronteggiare questa terribile situazione. Medici e infermieri che non dormono, non mangiano ne bevono per ore. Non vedono i loro famigliari e rischiano ogni giorno la propria vita, per salvare le nostre. Vi prego, facciamo tutti la nostra parte. Seguiamo scrupolosamente tutte le indicazioni, perché un comportamento sbagliato di ognuno di noi, potrebbe salvare o distruggere una vita. Grazie #iorestoacasa

Príspevok, ktorý zdieľa Antonia Liskova Official (@antonia_liskova_official),

Život sa s ňou nemaznal, nakoniec sa však na ňu usmialo šťastie v podobe milujúcej majiteľky.

Zázraky sa dejú: Fenka s amputovaným ňufáčikom si prešla peklom, teraz našla láskyplný domov

Populárne články
Ilustračná snímka

Gröhling nemal na tlačovke rúško. Matovič sa s ním nebabre: Žiada najvyššiu pokutu!

Jonáš nakrútil video o priebehu choroby, aby ľuďom vysvetlil, čo sa s ním počas nej deje.

Útoky počas karantény: Nakazený Jonáš opísal desivé správanie agresívnych ľudí

Lídri hnutí a strán sa dohodli na zložení vlády. Čakajú ich ťažké časy. Je však dôležité, aby dokázali vládnuť celé funkčné obdobie a splniť svoje sľuby.

Aké šance má vláda? Politológovia opísali plusy a mínusy nových ministrov

ZIKA ASCHER nad návrhmi látok v roku 1946.

Tvorili pre Alžbetu II. či princeznú Dianu: Ascherovci do textilného biznisu zlákali aj Picassa

Prechádzka na čerstvom vzduchu robí zázraky.

Prebuďte sa zo zimného spánku: Za Jarnou únavou je nedostatok vitamínov

Tekuté mydlo je hygienickejšie. Je to pravda?

Je tekuté mydlo hygienickejšie?

Zobraziť viac
Diskusia