Koncert legendárnej britskej kapely si nenechala ujsť ani markizácka moderátorka. Budete prekvapení, aký outfit zvolila.
Depešáci odohrali v nedeľu večer v poradí už šiesty koncert na Slovensku. Napriek smrti zakladajúceho člena kapely Andyho Fletchera, ktorý zomrel vlani v máji vo veku 60 rokov, jeho kolegovia Dave Gahan a Martin Gore vypredali Národný futbalový štadión. Strhujúcu vyše 2-hodinovú šou si užila aj Kvetka Horváthová (46) s dcérou Paulínkou (15).
"Toto bol náš prvý koncert s Pauli," napísala moderátorka na sociálnej sieti. Spolu s dospievajúcou dcérou sa zladili do čiernej, tak ako to už je na koncertoch Depeche Mode zvykom. Kvetka si dokonca dala čiernu šiltovku a do rovnakej farby doladila aj doplnky. Takto nahodenú ju teda v Teleráne nikdy neuvidíte!
TAKTO VYZERALA KVETKA NA KONCERTE DEPEŠÁKOV!