Fanúšikovia a fanúšičky speváčky Amy Winehouse (†27) sa zaprisahali, že nebudú pozerať životopisný film o speváčke po tom, čo videli obrázky z nakrúcania.

Ide o zábery, ako herca Jacka O’Connella (32), ktorý stvárňuje Aminho manžela Blaka Fieldera‑Civila (40), odvádza polícia v putách pred Aminým bývalým domom v Camdene v severnom Londýne. Speváčka sa pri tomto policajnom zákroku správala nedôstojne, bola hysterická a kričala na policajtov. Uniknuté zábery rozpútali diskusiu na sociálnych sieťach.

„Amy Winehouse bola neuveriteľná. Som si istý, že je medzi nami veľa ľudí, ktorí nebudú pozerať tento odpad, keď vyjde.“ Iný fanúšik zase napísal: „Je mi tak zle zo životopisných filmov a traumatického duševného porna. Prestaňte vykorisťovať mŕtve ženy. Nechajte Amy Winehouse odpočívať v pokoji!“ Blaka Fieldera‑Civila uväznili v roku 2008 po tom, ako sa priznal, že zmlátil barmana a potom ho plánoval podplatiť sumou 200‑tisíc libier, aby nevypovedal. Blake a Amy boli manželmi v rokoch 2007 až 2009.

Životopisný film Back to Black má podporu Aminho otca Mitcha Winehousea (72). Film režíruje Sam Taylorová‑Johnsonová (55). Za svoj film o detstve Johna Lennona (†40) bola nominovaná na cenu BAFTA.

VIAC FOTO ZO ŽIVOTA AMY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia