Rozžiarila celý Wimbledon! Vojvodkyňa z Cambridgeu si na sobotňajší ženský finálový duel obliekla žiarivo žlté šaty a zatienila tak aj hlavné aktérky zápasu - tuniskú tretiu nasadenú hráčku Ons Jabeurovú a Rusku Jelenu Rybakinovú, ktorá tu hrá pod vlajkou Kazachstanu.

Štyridsaťročná Kate pútala pohľady v na mieru ušitých šatách značky Roksanda, ktoré si prvýkrát obliekla počas svojho turné po Karibiku začiatkom tohto roka, informuje DailyMail. V kráľovskej lóži sa pripojila k hviezdam vrátane Toma Cruisea a speváčky Ellie Goulding. V sobotu je to jej druhá účasť na tohtoročnom šampionáte - predtým povzbudzovala Camerona Norrieho počas jeho štvrťfinálového zápasu.

Pri príchode sa zdalo, že je mimoriadne nadšená z pohľadu na bývalú tenisovú jednotku Martinu Hingis (41), ktorá sedela v kráľovskej lóži vedľa vojvodkyne. Švajčiarka, ktorá vyhrala wimbledonskú dvojhru žien v roku 1997, je približne v rovnakom veku ako Kate a obe sa pred zápasom vo veľkom rozprávali. Hoci nie je známe, či sú priateľky, Kate je vášnivou fanúšičkou tenisu a ako patrónka All England Clubu je častou návštevníčkou Wimbledonu. Rodina má dokonca kurt vo svojom vidieckom sídle Anmer Hall v Norfolku.

NÁDHERNÁ! FOTO KATE NA ŽENSKOM FINÁLE WIMBLEDONU NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia