Novinárka Zuzana Kovačič Hanzelová (34) s kamarátkou, tiež novinárkou Laurou Kellöovou majú za sebou traumatický zážitok.

Zuzana s Laurou boli v sobotu na koncerte Billy Barman. Po after party sa vybrali domov s tým, že Laura prostredníctvom aplikácie zavolala známu taxislužbu. Tú istú, s ktorou Zuzana pred 3 rokmi nemala dobrú skúsenosť. Žiaľ, história sa zopakovala.

"Pán bol čudný od začiatku - hneď na začiatku nám povedal, že ani on nie je triezvy," šokuje hneď v úvode Kovačič Hanzelová. "Reagovala som, že počkať, počkať. Otočil to na srandu. Šli sme ďalej, ja som vystupovala prvá a povedala som Laure obligátnu vetu - keď prídeš domov, napíš mi. Pán sa spýtal, či sa ho bojíme. A ja, že takto ženy fungujú a takto to je vždy." Keď vystúpila, netušila, čo jej kamarátku najbližšie minúty čaká.

Zuzana Kovačič Hanzelová s kamarátkou Laurou
Zdroj: https://www.instagram.com/p/ClelF0NL5-c/

Ako Zuzana píše v instagramovom poste, šofér naschvál neodbočil k Laurinmu bytu. Šiel mimo a spýtal sa jej: "Bojíte sa ma?" Investigatívna novinárka mu povedala, že nie, aj keď realita bola iná. Požiadala šoféra, nech ju "láskavo okamžite odvezie domov." "Bľabotal, že nás obe pozná, a znova sa jej pýtal, či sa ho bojí. Laura mi písala ´Dávno som sa tak nebála,´a odvetila mu, že má v kabelke slzný plyn a nech ju okamžite vysadí." Muž nakoniec ustúpil a Laura sa dostala domov. Traumatizovaná a vystrašená na smrť.

Zuzana Kovačič Hanzelová po tejto skúsenosti vyzýva ženy, aby si aplikáciu taxislužby vymazali. Rovnako, ako to urobila ona v roku 2019 po tom, čo jej šofér dva týždne po jazde zavolal. Ako vysvitlo, aplikácia si jej číslo zapamätala.

VIAC FOTO V GALÉRII...
Diskusia